Blog o e-shopech

Potravinářský průmysl, kosmetika nebo výroba potřeb pro truhláře. Všechny tyto obory nedávno spojilo jedno - výroba samolepících etiket jim pomohla v růstu firmy. Jak pomohla kosmetické firmě se zdokonalením a jakou roli hrála u výroby mražených výrobků?

Elektrokola jsou mezi lidmi stále oblíbenější. Rádi je mají zejména senioři, ale také pracující občané, kteří chtějí udělat něco dobrého pro své zdraví. Elektrokolo je totiž posledním výkřikem technologie, a to i přesto, že spojuje dva dost staré vynálezy. Při jízdě na e-biku už se ale nemusíte dřít, protože vám při šlapání pomáhá elektromotor. Tím...

Máte pocit, že vám to doma s partnerem už moc nefunguje, neustále se hádáte a už ani váš sexuální život za moc nestojí? Popřemýšlejte o šikovné sexuální pomůcce, která vám pomůže vrátit se zase na vrchol.

Využití umělých rostlin je opravdu neomezené. Napadlo vás, že třeba díky umělému živému plotu si můžete dopřát soukromí a "odstřihnout" zvědavého souseda? A že díky umělým stromům si do domu lze přinést kus exotiky? A v neposlední řadě stojí za zmínku umělé květy, které efektně, a hlavně nenákladně osvěží každý interiér.

Myši, potkani nebo krysy jsou spojováni především s odlehlými stavení, chatami nebo staršími baráčky. Není ovšem ani výjimkou, že si najdou cestu i do domácností paneláků nebo novostaveb. Mohou se vyskytovat opravdu všude, a tak není od věci vědět, jak se jich účinně zbavit.

Pokud existuje artikl, který patrně zůstane nesmrtelný, jsou to reklamní propisky. Pera, tužky, pastelky, fixy - existuje bezpočet variací psacích potřeb, kterým, co do marketingového významu může jen máloco konkurovat. Samotná propiska přitom prošla poměrně dramatických vývojem.

Fotopast je aparát, který lze využít různě. Lapit se do ní může jak zvíře, tak i člověk. Společně si ukažme, k čemu mohou takové fotopasti sloužit, jak vybrat ty správné a kde je možné je pořídit.

Pátráte po určitých doplňcích pro svůj vůz? Toužíte-li o jízdě pohodlnější, snadné, příjemné či bezpečné, určitě se bez konkrétních doplňků neobejdete.