Fotokaravan naši svatbu povznesl na velkou párty

26.09.2022

Fotokaravan naši svatbu povznesl na úplně jiný level. Namísto svatby se tak konala jedna obrovská párty, kterou jsem si vždycky přála. Párty na kterou do konce svého života nezapomenu. Pojízdný fotokoutek se totiž na naší svatbě postaral o to, že byla uvolněná nálada, nikdo se necítil nepříjemně, hosté se bavili, rodiče se bavili a přátelé byli naprosto nadšení a ve fotokoutku se doslova a do písmene tiskárna na fotografie za celý den nezastavila. Jsem ráda, že se tento nápad líbil a že jsem možná také řadu svých kamarádek či kamarádu inspirovala.

Fotokoutek na svatbu byl se rozhodně hodil

Fotokoutek na svatbu se rozhodně hodil. Naše svatba se totiž od samého začátku nesla v přátelském duchu, nikdo si na nic nehrál, hosté neměli předepsaný dress code a celkově jsem se s manželem na tento den nesmírně těšila. I z tohoto důvodu byl fotokoutek dokonalou atrakcí, ve které si každý přišel na své. Fotokoutek na firemní večírek poprvé objednala má maminka, která pracuje v jedné velké společnosti a nemohla si jeho služeb vynachválit. Z tohoto důvodu jsem si řekla, že by to nemusel být špatný nápad mít podobný fotokoutek také na svatbě.

Fotobudka na svatbu zapadla dokonale

Fotobudka na svatbu zapadla zcela dokonale. Fotobudka na firemní večírek se hodila úplně stejně jako na mojí královskou svatbu, která byla dle mých slov naprosto dokonalá, a to po všech směrech. Kromě jiného se nám podařilo snad úplně všechno. Celý den se obešel bez jakékoliv nehody, sliby jsme si vyměnili a počasí to bylo přímo na objednávku. Jsem ráda, že jsem tento nápad maminky zrealizovala, jelikož fotobudka byla naprosto perfektní a skvěle doladila celou svatbu. Každému tak tento počin rozhodně doporučuji. S fotokoutkem je totiž naprosto úžasná zábava a hosté se v ní baví a to nejen díky rekvizitám, které jsou součástí fotokoutku.