Hotel pro rodiny s dětmi na vás čeká v Krkonoších

11.03.2020

Už začínáte přemýšlet nad vhodným místem pro vaši zimní dovolenou? Objevte Benecko - Krkonošskou obec nacházející se na Jilemnicku. Čeká vás zde nejen zábava, lyžování a všechno co patří k pravým zimním radovánkám ale také skvělý hotel pro rodiny s dětmi. 

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Co vás na Benecku čeká

Velmi moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi, a to i těmi nejmenšími. Ubytování vám poskytne hotel pro rodiny s dětmi. Ve zdejším skiareálu najdete prosluněné svahy určené pro všechny - zdatné lyžaře, rekreační lyžaře, lyžaře začátečníky ale i menší svahy pro vaše ratolesti. S těmi nejmenšími dětmi není problém vychutnat si sáňkování i bobování. K dispozici je zde i dětský skipark.

Co najdete na Benecku

Benecko je celé orientováno převážně na turistický ruch. Turisté sem jezdí celoročně, protože zdejší krajina má co nabídnout nejen v zimě, ale také během letních prázdnin. Naleznete zde hustou síť hotelů, penzionů, restaurací, lyžařské školy, půjčovny vybavení, čtyřsedačkovou lanovku a obrovské množství lyžařských vleků. Průmysl je zde zastoupen jen v minimální míře, a to převážně drobnými řemeslníky. Proto má zdejší oblast své originální původní kouzlo.

Nezapomeňte si vzít i běžky

Pokud dáváte přednost raději běžkám i tak si zde přijdete na své. Benecko nabízí perfektní úpravu tras, kterých je zde nepřeberné množství, stačí si tak jen vybrat. Během cesty si můžete užívat krásné výhledy po krajině, i zdejší vysokou nadmořskou výšku, která je dechberoucí. Zdejší běžecké tratě mají dostatečnou šířku i parametry a jsou vhodné pro klasiku i bruslení. Během celé zimní sezóny je zde k dispozici až 100 kilometrů upravovaných tras. A díky tomu nabízí Benecko jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování u nás.

Na Benecku nebudete vědět, co dělat dřív. Užijte si skvělou zimní dovolenou s celou rodinou.