Koupelnová zrcadla jako ozdoba vaší koupelny

11.05.2020

Pokud si rádi poležíte v horké vaně se sklenkou vína, pak jistě uznáte, že celkový prostor koupelny musí být příjemný a vyvážený tak, aby se v něm dobře relaxovalo. Jestli ale vaše vybavení už tato kritéria nesplňuje a nábytek, do kterého se už zakousl zub času vás spíše rozčiluje, odhodlejte se a dopřejte si kus nového vybavení. Koupelnová zrcadla, skříňky a sanita mají dnes takový výběr, že z obchodu určitě neodejdete s prázdnou.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Zrcadla opticky zvětší malý prostor

Koupelnová zrcadla mají jednu obrovskou výhodu. Dokážou opticky přidat centimetry tam, kde je to opravdu potřeba a asi není nutno zdůrazňovat, že je to potřeba téměř v každé koupelně. Jen málo z nich řešené čistě jako zrcadlo, většina je účelnou a praktickou skříňkou, která vyřeší i úklidový problém domácnosti. Kosmetických a hygienických potřeb a drobností se v každé rodině nasbírá víc než dost, proto je toto řešení velice oblíbené.

Skříňky s osvětlením i dostatečným prostorem

Pokud si chcete zachovat v koupelně co nejvíc vzdušného prostředí, neměli byste ji osázet policemi nebo odkládacími košíčky, které budou věčně na očích. Koupelna bude působit nesourodým a rozházeným dojmem, ač se budete snažit sebevíc. Lepším řešením je odkládací košíky a košíčky uložit do skříňky, kde zůstanou elegantně schované za čistými liniemi zrcadla. Pokud bude toto vybaveno navíc LED osvětlením, pak získáte i příjemné náladové osvětlení, jako stvořené pro lenošení v bublinkách.

Pokud váháte, nechte si poradit

Jestli si nejste jistí, jak a kde skříňku správně umístit, aby plnila vše, co se od ní očekává, pak se neváhejte obrátit na odborníky v koupelnovém studiu. Vizualizace budoucí podoby vaší koupelny vám může zcela přehodit výběr, případně ukázat jiné, lepší možnosti. Zvlášť důležité je to v případě rekonstrukce či jiných nákladných změn.

Jedna rada na závěr. S velikostí to nepřehánějte. Je důležité zachovat proporcionální vyváženost k celkové velikosti místnosti.