Kvalitní český designový nábytek

14.08.2020

Také vás omrzely zastaralé sektorové soupravy populární v dobách minulých, nebo se vám pouze nechce montovat nábytek z Ikey? Nabízíme vám skvělé řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Ta prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, nábytek do dětských pokojů a bytové doplňky. Zajímavé akční slevy potěší každého zákazníka.

Kvalitní český designový nábytek
Kvalitní český designový nábytek

Nábytek je opravdu kvalitní

Všechno zboží dodávají čeští výrobci, kteří ve spolupráci s desginéry navrhují originální nábytek. Prostory se specifickými parametry vybaví nábytek na míru. Židle a stoly jsou vyvedeny v masicu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek 

Originální i střízlivější typologie, mnoho barevných provedení, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek Polstrin Design. Budete-li rozlišovat jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je můžete zajímavě kombinovat a propojovat. Jestliže se vám třeba vaše vysněná sedací souprava nevejde do místnosti, není vůbec problém vyrobit nábytek na míru. Vyberte si jen materiál, a daná souprava bude potažena dle vašich požadavků.

Nábytek do ložnice dle vašich požadavků

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, lamina i masivu. Postele jsou pak zpravidla potaženy látkou, koženkou, či například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velkým hitem, a nepůsobí "přeplácaným" dojmem.