Léčivé kameny mají blahodárnou sílu

12.03.2020

Pod pojmem léčivé kameny si rozhodně nemusíme představovat amulety, které by nás nějakým zázračným způsobem mohli zbavit veškerých zdravotních komplikací. Ba naopak se jedná pouze o amulety, které fungují výhradně za předpokladu, že jejich vnitřní síle naplno věříte.  

Léčivý kámen šungit
Léčivý kámen šungit

Vždy jsem se velmi zajímala o duchovno, dokonce jsem nějakou dobu také četla osud z tarotových karet a nejednou se má slova vyplnila. Dnes ovšem spíše již pasivně čerpám pouze sílu z léčivých kamenů, kterými se rovněž zdobím od hlavy až k patě a doma se nechávám unášet na vlně pozitivní energie, kterou mi dopřávají šungitové pyramidy či voda, kterou šungitem ošetřuji s pravidelností.

Léčivé kameny dávají sílu celé naší rodině

Jelikož již nemám vedle sebe manžela, věnuji veškerý svůj volný čas svým vnoučatům a také dětem. Ráda s nimi plánuji různé aktivity a trávím s nimi čas, který je k nezaplacení. Nejen své malé vnoučky jsem tak musela obdarovat amulety v podobě léčivých kamenů, ke kterým jsem jim také prozradila, jak by se k nim měli skutečně chovat. Léčivé kameny nejsou pouze věci, které nemají žádnou hodnotu, jsou to amulety štěstí, které nás chrání před okolním světem a jeho, jak já s oblibou říkám, "radiací". Mí dva vnoučci tyto dárky přijaly s velkou touhou po jejich bližším poznání. Jejich síla se jim bude hodit zejména nyní, když je čeká maturita. Ovšem, díky tomu, že se jim mé léčivé kameny líbí, nepochybuji o jejich neúspěchu u zkoušky z dospělosti.

Mé šperky jsou výhradně ze šungitu

O blahodárných účincích šungitu nejspíše není třeba nikterak dlouze hovořit. Právě z tohoto důvodu patří mezi mé nenahraditelné šperky právě ty, které jsou ze šungitu vyrobeny. Mám tedy doma nejen léčivé kameny, které jsou vesměs ve většině případů právě ze šungitu, nýbrž také náramky, náušnice a přívěsky, které nadevše miluji. Díky nim se cítím úplně a také spokojeně.