Levné koupelny, koupelnový nábytek či třeba obklady najdete na Kbkoupelny.cz

30.07.2020

Bohatá nabídka obsahující dlažbu, baterie, obklady, zrcadla, osvětlení, vany, toalety, umyvadla, koupelnový nábytek, sprchové kouty vč. příslušenství, barvy, otopná tělesa, ventilátory, tmely, instalační materiál, koupelnové doplňky či LED osvětlení si můžete vybrat v online obchodě Kbkoupelny.cz. Nejenom levné koupelny jsou díky kompletnímu sortimentu dostupné skutečně každému. Zboží dodáváme s až 20tiprocentní slevou, další slevové akce mají k dispozici podnikatelé a velkoodběratelé. Snažíme se rovněž podporovat české výrobce zařizovacích předmětů.

Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek

Zařizování koupelny tak nikdy nebylo jednodušší. Při pořizování doplňků do koupelny, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že vás balné a doprava bude stát jen 160 Kč. Platba za zboží je řešena formou dobírky při převzetí. Všechen sortiment je pak nabízen se záruční dobou v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady jsou pak odstraňovány zdarma.

Sortiment obsahující dlažby a obklady je velice rozsáhlý. Můžete si pořídit klasické koupelnové obklady a dlažbu již od 63,-Kč až do 2995,-Kč. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, ze kterých si vybere snad každý. Náš koupelnový nábytek představují nápadité výrobky, které je možné umístit do všech koupelen. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež podtrhnou starobylý ráz koupelny. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Koupelnový prostor šetrně vyřeší například desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo kupříkladu obklady je možné sladit se sanitními výrobky, které jsou ihned k mání.