Mobilní sauna Kroměříž si získala mé srdce

18.10.2021

Mobilní sauna Kroměříž si naprosto zcela získala mé srdce, a to během jednoho jediného podzimního večera. Rezervace sauny se ujal můj manžel, který mi chtěl udělat radost, jelikož ví, jak moc miluji saunování a také jak moc sním o vlastní sauně vedle naší zimní zahrady. Mám takové tušení, že mi manžel toto mé tajné přání splní a že se příští rok dočkám opravdové sauny, kterou už nebudu muset vracet po několika dnech zpět.

Mobilní sauna pronájem

Mobilní sauna? Pronájem na několik dní? Skutečně je to možné? Tak asi podobnými otázkami jsem zasypávala svého muže ve chvíli, kdy mě informoval o tom, že k nám domů příští týden dorazí pronajatá mobilní sauna. Prý bylo pouze zapotřebí si vybrat den či dny, na které si chceme saunu pronajmout a poté už jen vyčkat na příjezd samotné sauny se vším všudy. Mobilní sauna velmi důmyslně umístěna na kolech samotného přívěsného vozíku a tím pádem jí lze doručit takřka kamkoliv. Kromě toho se do mobilní sauny v pohodě vejdou až čtyři osoby. Pokud ovšem toužíte po romantice ve dvou, není to vůbec žádný problém.

Sauna Kroměříž nezklamala

Sauna Kroměříž mě rozhodně nezklamala. Disponovala totiž vším, čím by měla disponovat mobilní sauna. Rezervace sauny proběhla během několika málo minut a o pár dní později již dělala radost na naší zahradě, kde jsme s manželem slavili výročí naší svatby. V sauně ze mě opadl naprosto veškerý stres a starosti. Užívala jsem si pouze přítomnost svého manžela a okouzlující saunování, kterého se skutečně nikdy nevzdám. Již nyní se svého manžela často ptám na to, kdy si znovu saunu pronajmeme či kdy si jí konečně necháme zhotovit přímo u našeho malebného domečku v místě, které je pro ni jako stvořené. A i přesto, že jsou jeho odpovědi více než tajemné tak vím, že se něco chystá a tím něčím bude zbrusu nová sauna k našemu příštímu výročí svatby.