Paintless Dent Repair: Rychlé a efektivní řešení pro opravy karoserie

10.02.2023

Paintless Dent Reapir je specifický způsob oprav různých promáčklin a důlků v karoserii. Díky zachování původního laku neklesá hodnota vozidla. Jde tak o perfektní řešení, tuto technologii se navíc můžete naučit i vy.

Kurz PDR

Paintless Dent Repair nabízí řadu benefitů. Abyste se však této metodě mohli věnovat, jsou potřebné důkladné znalosti a zkušenosti. Proto se nabízí kurz PDR. Věnovat se vám budou mistři v oboru - za více než 20 let získali kvalitní know-how, které vám nyní mohou předat. Získáte tak cenné dovednosti, díky kterým se i vy můžete stát profesionálem na poli technologie PDR. Po úspěšném zakončení kurzu získáte certifikát, který vám otevře možnosti pro uplatnění se v oboru.

Paintless Dent Repair

Jestliže váháte, zda je pro vás Paintless Dent Repair školení to pravé, stačí udělat první krok. Tím je totiž vstupní test, během kterého si prověříte své znalosti. Ještě před začátkem kurzu tak máte jasno, zda je to pro vás to pravé. A pokud se rozhodnete jít do toho, čeká vás nejprve základní teoretická a praktická průprava. Poté následuje detailní školení, během kterého se naučíte opravovat větší deformace. To vše probíhá v moderních učebnách a příjemném prostředí.

PDR

Jakmile úspěšně dokončíte kurz, máte certifikát dokládající vaše dovednosti. Máte tak mnoho možností, jak je využít. Jednou z nich je spolupráce s profesionály z Renove Cars - můžete se stát partnerem firmy, či v ní rovnou pracovat a nadále se zdokonalovat. Kromě toho získáte přístup k online informačnímu systému PDR PAD, který se postará o administrativu, a to včetně fakturací a kalkulací, které pojišťovny akceptují.

Během školení PDR můžete čerpat z know-how těch nejlepších v oboru. Nabízí se tak příležitost, jak se stát profesionálem a věnovat se této metodě oprav karoserií.