Plesové šaty, které si půjčila i má dcera

25.04.2020

Se svou dcerou máme velmi podobnou konfekční velikost a také styl oblékání. Velmi často se tak stává, že si půjčujeme vhodné kousky, které si mohu na sebe obléci i já a nestydět se přitom za svůj věk. Dcera si poté naopak půjčuje mé svetříky, halenky, sukně a také společenské kalhoty, když jí například čeká návštěva divadla se svou třídou. Nejinak tomu bylo ani na plese mého muže, kdy jsem na sebe oblékla model značky Jovani. Plesové šaty, které byly zcela stříbrné a naprosto neodolatelné, si má dcera rovněž jako já, zcela zamilovala a chtěla si je ihned půjčit na ples své kamarádky, který probíhal na stejném místě za několik týdnů. Zpočátku jsem z této myšlenky nebyla nadšená, jelikož jsem se bála, aby šaty neponičila, poté jsem ovšem couvla a šaty jí propůjčila.

Plesové šaty
Plesové šaty

Prodej plesových šatů jsem stihla za minutu dvanáct

Prodej plesových šatů, které společnost Jovani zahájila, jsem stihla doslova za minutu dvanáct. Po těch nejlepších kouscích se totiž jen zaprášilo. Ve finále jsem si vybrala velmi elegantní sněhobílé šaty, ve kterých jsem se cítila jako opravdová bohyně. Má dcera v nich poté rovněž zazářila na plese své kamarádky, která z jejich šatů nemohla spustit dle jejích slov své oči. Má dcera si navíc na tomto plese našla svého nynějšího přítele, který se do ní prý zamiloval na první pohled. Šaty tedy sklidily skutečně nevídaný úspěch, za kterých jsem ráda nejen já, nýbrž také má dcera.

Dlouhé plesové šaty nic nezkazí

Krásné dlouhé plesové šaty nikdy nic nezkazí. Není potřeba se na ples vydávat v krátkých šatičkách a hrát si na náctiletou dívku. Dlouhé šaty jsou naopak mnohem elegantnější a dokonale zvýrazní veškeré ženské přednosti, a to velmi lichotivým způsobem. Naše dlouhé plesové šaty, které jsem zakoupila sobě a ve finále je věnovala své dceři, sklidí jistý úspěch i příští rok, kdy jdu s manželem na velkolepý firemní večírek do místního divadla. Už nyní se nemohu dočkat.