Automoto blog

Nemusíte se přizpůsobovat otevírací době čerpacích stanic, abyste získali pohonné hmoty na cesty. Díky čerpací stanici v Třebechovicím pod Orebem si můžete natankovat kdykoliv, dostupné jsou navíc i další praktické služby.

Paintless Dent Repair. Tato tři obyčejná anglická slovíčka, která by se dala přeložit jako: oprava promáčklin bez použití barvy a laku, vám mohou navždy změnit život. Metoda PDR je totiž oprava důlků na karoserii, která je prováděna speciálním nářadím a za studena. Je vůbec nutné, dodávat něco dalšího?

Stavební stroje jsou v současné velmi složitá zařízení vyžadující náležitou pozornost a údržbu. I když po odklopení kapoty připomínají množstvím kabeláže spíše počítače, stále nesmíte zapomínat na pravidelnou kontrolu motoru, provozních kapalin a samozřejmě také pneumatik. Jejich kondice je naprosto zásadní pro funkčnost celého stroje, a proto...

Větší a významnější logistické společnosti disponují několika desítkami kamionů, které je nutné neustále udržovat. Kromě běžné údržby, výměny pneumatik, oleje a dalších provozních kapalin je třeba řešit i drobné oděrky. K nim při cestách na tuzemských i evropských silnicích nepochybně dochází. Není to ovšem něco, z čeho byste měli mít těžkou hlavu,...

Základem úspěšného podnikání jsou spolehliví a šikovní zaměstnanci, kterými jsou v tomto případě mechanici. Dobré jméno ovšem nedělá jen to, ale také kvalitní technické vybavení, které jim pomáhá svou práci plnit na jedničku.

Pokud jezdíte do autoservisu až v případě poruchy, možná byste tuto strategii měli přehodnotit. Občas je lepší problémům předcházet, než je řešit. Ušetříte si tak nejen peníze, ale také nervy kvůli zmařeným plánům. Ať už rodinným, nebo obchodním. Brzdové třmeny jsou součástkou, které byste péči měli věnovat opravdu pravidelně.

Plastová nádrž na naftu představuje výborný způsob, jak mít po ruce vždy dostatek pohonných hmot. Je přitom jedno, zda jste farmář nebo drobný dopravce. Její přednosti využijete všude tam, kde je třeba doplnit pohonné hmoty rychle a ideálně za co nejlepší cenu. Ne vždy je totiž možné dojít rychle na čerpačku. A když už to lze, nemusí být takové...

Pracovní a stavební stroje mohou vážně ohrozit životy jejich obsluhy i pracovníků, kteří se pohybují v jejich bezprostřední blízkosti. Celou vážnost situace si ale většinou jejich majitelé uvědomí až příliš pozdě. Přitom stačí tak málo a nemusí se nic stát.

Použité a náhradní díly zářící novotou k automobilům značky Ford, vytvořené od roku 1987, a rovněž náhradní díly k jiným typům automobil aut objevíte v obchodě autovrakoviště Ford. Sháněné náhradní díly si můžete vybrat vy osobně, většina našich zákazníků upřednostňuje moderní nakupování na internetu.