3D panoramatické fotografie 360° pro Google Maps pomůžou vaší firmě a dokážou zachytit také svatbu

28.03.2020

3D panoramatické fotografie 360° pro Google Maps, vytvoří firemní prezentaci, zachytí svatbu nebo utvoří virtuální prohlídku vašeho podniku nebo hotelu. Ve spolupráci s Google bude možné zviditelnit vaši firmu přímo na Google Maps, kde se tato virtuální prohlídka bude ukazovat, a vaši zákazníci k vám budou mít blíž. Službu vytvoření 3D virtuální prohlídky nabízíme v Praze a okolí.

3D panoramatická fotografie 360°
3D panoramatická fotografie 360°

On-line marketing je v dnešní době důležitý

Bez on-line marketingu se v dnešní době neobejde prakticky nikdo, kdo chce dosáhnout dobrých výsledků. Virtuální prohlídka je dobrá možnost, jak zvýšit své šance na trhu. Přes internet díky tomu můžete své potenciální zákazníky provést například po prostorech svého hotelu či baru, nebo vyzdvihnout okolí, které vás obklopuje. Například centrum Prahy nebo krásy řeky Vltavy.

Kvalitu zaručuje moderní vybavení

3D panoramatickou fotografii 360° pro Google Maps využijete při tvorbě videí, firemních prezentací, 3D animací nebo vizualizací. Vysokou kvalitu zaručují kvalitní drony a Matterport 3D kamery. Díky tomu bude vaše prezentace nebo vizualizace nejen originální, ale také profesionální. Na internetu se na vás zákazníci nebo potencionální partneři budou dívat s větším respektem a zájmem.

Cenově dostupná služba

3D panoramatické fotografie 360° pro Google Maps využívají nejen velké společnosti, ale také malí živnostníci a soukromé osoby. Je to dáno lehce dostupnou cenou, která začíná na zhruba pěti tisících korunách. Proto je tato služba vhodná také například pro květinářství, pekařství nebo zachycení svatebního dne. Ani velké projekty, jako například virtuální zachycení několikapatrového hotelu není drahá záležitost.

Nechte i vy zviditelnit svou firmu nebo podnik na internetu vizuální prohlídkou. Vaši zákazníci k vám budou mít blíž, a jistě získáte také nové klienty.