Aktivní dovolená v ČR – dopřejte si relax i pohyb na těch nejkrásnějších místech v naší zemi

26.04.2020

Představujete si svůj vysněný týden tak, že byste si přála projít pamětihodnosti naší krásné země, ale také dostatek odpočinku v podobě masáže, nebo sportovní aktivity a cvičení? Aktivní dovolená v ČR je skvělý tip, jak si letošní léto skutečně užít! Pojďte se podívat, kam se můžete vydat.


Aktivní dovolená v ČR
Aktivní dovolená v ČR

Chtělo by to Moravu!

Cítíte se unavená a potřebujete prostor pro sebe? Na to existuje jeden lék: Morava! Krásný kout naší země, kde jsou vřelí a pohostinní lidé. Aktivní dovolená v ČR je super způsob, jak si dopřát skutečný oddech od běžných starostí, a denně si vybrat z několika druhů cvičení, které vám nejlépe sedne. Doprovodný sportovní program je příjemnou zábavou ve dni, který je plný objevování okolí, ale i kulturních zážitků v podobě noční prohlídky městečka nebo jedinečné večerní živé hudbě přímo ve vinném sklípku. Už se těšíte, až si odpočinete?

Relax v pokladnici země české

Víte o tom, jak důležitou roli hrála v historii naší země Kutná Hora? Připomeňte si místa, kudy šla historie, a navštivte tajemnou Kostnici, i překrásný chrám svaté Barbory. Denní cvičení a doprovodný sportovní program je skvělý způsob, jak se udržet ve formě. Udělejte si týden sama pro sebe a odměňte se po náročném období pořádnou porcí relaxace, masáží a času k regeneraci. Už se vidíte na projížďce na kole po krásách naší země?

Prostě Třeboň

Jedno z nejkrásnějších městeček v naší zemi, nezaměnitelná atmosféra a historické souvislosti na dosah ruky. Město, kde vaše tělo i duch zažijí skutečný oddech a znovuzrození. Dopřejte si sportovní program, a také denní variabilitu cvičení, kdy si vyberete právě to, na co máte náladu. Když k tomu přičtete jedinečnou gastronomii, kosmetický program v podobě masáží, a kulturní program, kdy si projdete historická zákoutí i prohlídku místního pivovaru, nebude vám chybět vůbec nic.

Už se těšíte, až si odpočinete? Aktivní dovolená v ČR je jedinečná možnost, jak znovu načerpat síly.