Aplikace pro školky – pro jednodušší administrativu

20.08.2022

MáŠkolka je informační systém, který vám pomůže s administrativou a nabízí mnoho praktických funkcí. Zjednoduší vám tak práci, přičemž nabízí řadu výhod nejen pro zaměstnance, ale i pro rodiče.

Správa mateřské školy

Projekt MáŠkolka vzniká ve spolupráci s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky dlouholetým a praktickým zkušenostem s vedením školek přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Aplikace pro školky umožňuje zjednodušení administrativy. Spoustu věcí zvládnete elektronicky, s mnoha úkony si systém dokonce poradí sám. Odpadne vám tak řada starostí. Systém je velmi snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení, správa mateřské školy se stane mnohem jednodušší.

Elektronická docházka

Jednou z funkcí, která vám usnadní každodenní práci, je elektronická docházka elektronická docházka. Zajišťuje přehled o počtu dětí na daný den. Online systém umožňuje rodičům dítě včas omluvit. Díky plánování docházky získáte přesná data pro výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Systém automaticky vypočítá školné a stravné podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu pak rodičům začle rovnou do jejich profilu. Vám tak odpadne spousta papírování a e-mailů.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy nabízí rodičům neustálý přístup k důležitým informacím. Elektronická nástěnka je jednoduše dostupná online, kdykoliv a odkudkoliv. Rodiče získají také přístup k fotogaleriím a informacím o aktivitách dětí. Aplikace spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. To umožňuje rychlejší a efektivní komunikaci. Navíc kdykoliv můžete zpětně zkontrolovat, kdo s kým a co řešil.

Pokud vás aplikace zajímá, vyzkoušejte si ji rovnou online. Případně můžete využít osobní prezentaci, při které vám bude vše předvedeno.