Automatizovaná domácnost Loxone zabezpečí váš domov a zajistí pohodlí

06.01.2021

Takzvané chytré domy využívají speciální technologie k tomu, aby vám zjednodušily život, a hlavně dokonale zabezpečily váš majetek. Automatizovaná domácnost Loxone může být instalována do úplně nového domu, nebo být klidně i součástí renovace vaší stávající domácnosti. Inteligentní domy Kladno mají opravdu spoustu výhod. Proč byste jich měli využít i vy?

Automatizovaná domácnost Loxone
Automatizovaná domácnost Loxone

Inteligentní dům aneb hlavně pohodlně

Pohodlí je jeden z hlavních důvodů, proč bývá automatická domácnost Loxone pořizována. Její největší výhodou je vzdálený přístup k regulaci všech elektrických zařízení ve vašem domě, které jsou napojeny na chytrý systém. To zahrnuje jak interkomy, tak osvětlení, vytápění či multimediální zařízení a další. Všechny tyto technologie inteligentní domácnosti zefektivňují běžné úkoly. Ovládat je můžete buď hlasem, nebo za použití aplikace ve vašem smartphonu.

Zařízení inteligentního domu je hračka

Pokud se pro tento inovativní krok rozhodnete, nemusíte se bát, že s tím budete mít plnou hlavu starostí. První byste měli navštívit Loxone showroom - a jediné, o co se budete muset postarat, je vaše představa. Všechno ostatní za vás udělají profesionálové. Nastaví koncept, zařídí instalaci, veškerou následnou konfiguraci, abyste mohli svou domácnost hned začít bez problémů používat, a samozřejmě se postarají o případný servis.

Zabezpečení vašeho domu na prvním místě

Zabezpečení domu je to nejdůležitější, co automatická domácnost Loxone zajišťuje. V dnešní době není jednoduché své domovy ohlídat nejen před zloději, ale jste také ohroženi požárem, únikem vody či venkovním vlivům. Takže se nemusíte o svou domácnost bát nejenom v případě, když se vydáte na delší dovolenou, ale můžete jej kontrolovat klidně i v práci. Vše díky přenosu přímo do vašeho chytrého telefonu. Můžete tak kontrolovat nejenom svou domácnost, ale také třeba i své děti.

Automatická domácnost je domácnost budoucnosti.