Bachovy kapky mi pomohly v těžkém životním období

14.03.2020

Jak lze zvládnout nepříjemné životní období naprosto bez chemie? Přejete si přírodní produkt, který je dostatečně silný, aby zvládl i skutečně těžké nezdary? Pojďte si s námi projít 3 příběhy, ve kterých hrají hlavní roli Bachovy kapky.

Bachovy kapky
Bachovy kapky

Odchod milovaného tatínka

Klára zůstala na starost o nemocného otce docela sama. Lékaři jim oznámili, že se mají připravit na to, že se jeho stav bude rychle zhoršovat. Bohužel se jejich slova naplnila a milovaný tatínek zemřel. Po celou dobu péče o tatínka i po jeho odchodu se Klára mohla opřít o Bachovy kapky, které působily jako přírodní antidepresivum. Jednoduše jí pomáhaly vyladit psychický stav natolik, aby vše zvládla. Dnes se její život posunul dál a se svým partnerem založila rodinu. Na tatínka s láskou vzpomíná.

Nekonečná nemoc

Petr trpěl vleklou nemocí, která ho značně omezovala. Jeho dříve veselý charakter, který tolik obdivovali všichni přátelé ve sportovním klubu, se o mnoho změnil, když se nějakou dobu nemohl pohybovat. Trvalé následky nemoci vedly k rozvoji psychické nepohody. Petr se rozhodl, že svůj život přehodnotí. I když už se nemohl prohánět na lodi a na kole, stal se členem šachového klubu. K rozhodnutí mu pomohly Bachovy kapky, které ho udržovaly mimo černé myšlenky.

Starost o děti

Manželé Šamárkovi se starali o své nemocné dítě. I přes všechnu podporu, která se jim ze strany rodiny a přátel dostávala, se mnohdy cítili naprosto vyčerpaní péčí o syna, který na nich byl zcela závislý. I zde pomohly Bachovky. "Díky nim jsme to všechno zvládli, navíc bez chemie. Jsme moc rádi, že jsme se ke kapkám dostali." Dnes se jim daří podstatně lépe, především díky tomu, že se našel lék na synovu nemoc. A dělá velké pokroky.

Složité životní období se dá zvládnout i s pomocí čistě přírodních produktů.