Beskydy na kole – radost z přírody a skutečné relaxace

24.04.2020

Už se těšíte, až vyrazíte na Beskydy na kole? Už se na vás těší jedno z nejkrásnějších míst naší republiky. Čistá příroda, příjemní lidé a luxusní zážitek pro všechny cyklisty. Vydejte se za aktivním odpočinkem, budete nadšeni.

Beskydy na kole
Beskydy na kole

Relax uprostřed přírody

Přejete se dostat do míst, odkud je nádherný výhled do krajiny? Beskydy jsou ideálním prostředím pro všechny milovníky toulek na kole. Projeďte si trasy, kde vás příroda přijme do svých kouzel, vychutnejte si lahodné valašské pokrmy a jedinečnou chuť piva, které se jmenuje po pradávném slovanském bohovi. Beskydy na kole jsou ideální volbou pro všechny, kdo se nebojí výzev a dobrodružných tras, ale také pro všechny ty, kdo si přejí zapomenout na běžné starosti.

Kouzlo Valašska

Valašsko je jednou z oblastí, která patří k málo objeveným krásám naší republiky. Historie, která tudy prošla, se odráží na typických lidových stavbách, nářečí i typické srdečnosti a pohostinnosti místních lidí. Krajina, kde si lidé stále zachovávají své zvyky. A to vše korunována nádherným pozadím překrásných hor Moravskoslezských Beskyd. Ideální volba pro pravý odpočinek uprostřed čisté přírody.

Zdroj radosti

Také zbožňujete, když si můžete dát pořádně do těla a projet stezky, které se pro vás stávají výzvou? Nekonečný zdroj radosti z dobrého pocitu, zdolání sebe sama. Beskydy na kole jsou jedinečné místo, kde se vám vše propojí. Radost z pohybu, z dobrého jídla a pití, a také z nekonečné krásy místních hor. Vydejte se poznat Lysou horu, největší vrchol Moravskoslezských Beskyd, Pustevny, a mnohá další místa, odkud budete vše pozorovat s nadhledem. Výhled do krajiny je nezapomenutelný.

Čerstvý beskydský vzduch, dobré jídlo a pití, nekonečné lesy a čistá příroda, to vše poseté jedinečnou lidovou architekturou, která odráží řemeslnost a vytrvalost místních obyvatel. Tohle si nesmíte nechat ujít!