Čerpací stanice: Natankujte kdykoliv díky nonstop provozu

23.09.2022

Nemusíte se přizpůsobovat otevírací době čerpacích stanic, abyste získali pohonné hmoty na cesty. Díky čerpací stanici v Třebechovicím pod Orebem si můžete natankovat kdykoliv, dostupné jsou navíc i další praktické služby.

Čerpací stanice

Čerpací stanice s nonstop provozem potěší každého motoristu. V kteroukoliv denní dobu můžete dorazit a načerpat kvalitní pohonné hmoty za příznivé ceny. Ať už jde o naftu, benzin či LPG. Tankovací automat vám vyhoví kdykoliv. Jeho obsluha je přitom jednoduchá, není třeba dělat si starosti. Celý proces je intuitivní, provedení platby, čerpání i tisk daňového dokladu. Zaplatit zvládnete díky integrovanému samoobslužnému platebnímu terminálu. Ten umožňuje platbu kartou i hotovostí. Případně si můžete pořídit osobní identifikátor.

Samoobslužná myčka

Kromě načerpání paliva v Třebechovicích můžete využít také automyčku. I ta je otevřená nepřetržitě. Samoobslužná myčka používá profesionální technologii, nabízí tak vysoce kvalitní péči o vaše vozidlo. Vybírat můžete z několika programů. Kromě klasického oplachu a aktivní pěny jsou dostupné také programy, které auto zbaví těžko odstranitelných nečistot a v neposlední řadě i horký vosk, se kterým hravě zvládnete finální naleštění vozu pro ten nejlepší výsledek.

Čerpací stanice nonstop

Vzhledem k tomu, že je provoz čerpací stanice nonstop, nemusíte si dělat starosti s tím, jaký je zrovna den, či kolik je hodin. Kdykoliv se vám to bude hodit, můžete dorazit do samoobslužné automyčky či čerpací stanice. Zaplatit můžete bezkontaktně i v hotovosti, samoobslužný proces je rychlý a jednoduchý. Čerpací stanice tak nabízí mnoho výhod, díky kterým si ji oblíbíte.

Díky nepřetržitému provozu čerpací stanice už nikdy nezůstanete nasuchu. Obsluhu tankovacího automatu zvládne každý.