Dětská rostoucí židle je naším věrným společníkem již několik let

18.08.2021

Dětská rostoucí židle je naším věrným společníkem již celou řadu let. Dokonce jí používali a dodnes vlastně používají obě dvě mé děti, kterým je v současné době sedm a třináct. Obě dvě dcery židle používají dodnes, jelikož tyto rostoucí židle je možné používat až do váhy 100 kg, což je téměř neuvěřitelné. Obě děti měli židle zhruba od svých dvou let, kdy jsem je čistě náhodou objevila, a to i s učící věží Montessori, která je rovněž bezvadná. Od té doby dcery sedí u stolu jedině na těchto židlích, které zajišťují tělu dostatečnou oporu nohou a dítě na židli sedí ergonomicky zcela správně. V současné době máme tyto židle stále v kuchyni, kde dcery primárně jedí, posléze se je ovšem chystáme přemístit do jejich dětského pokoje.

Dětská rostoucí židle je k nezaplacení

Dětská rostoucí židle je doslova k nezaplacení. Nejenže skvěle vypadá a je na výběr hned v celé řadě barevných provedení, ale zároveň je také možné na židli umístit, respektive nechat vygravírovat jména každého z dětí a tím pádem každá dcera ví, která židle je čí. Mladší dceři jsem rovněž asi před třemi lety pořídila molitanový podsedák a opěrku, která změkčí dosed a také zvýší komfort posezení na dané židli. Když byla dcera menší, používala jsem také velmi propracovaný bodový bezpečnostní systém popruhů, které tak vždy zamezily pádu a dcera tak byla po celou dobu v naprostém bezpečí.

Sestra, která čeká miminko, má již nyní objednanou rostoucí židli

Má sestra se teprve maminkou stane, avšak již nyní má uzavřenou objednávku, které vévodí dětská rostoucí židle. Když tyto židle totiž viděla u nás, byla z nich naprosto unešená, a tak se dalo předpokládat, že si jednu také pořídí. Na židli si rovněž nechala vygravírovat jméno svého ještě nenarozeného potomka a přidala k němu krásný obrázek slona, který vévodí celému dětskému pokoji, který pro syna sestra připravila. Díky skutečně velké flexibilitě dané židle se nelze divit tomu, že je mezi maminkami, a to i mezi nastávajícími maminkami tak moc oblíbená.