Dovolená Malta: Objevte krásy, které toto souostroví nabízí

12.02.2022

Malta, pojem mnohdy spojován s ostrovem proslulým svou krásou a skvělými možnostmi pro turisty. Ovšem Malta je také označením pro celé souostroví. O něco méně známy ostrov Gozo je minimálně stejně tak krásný a přímo vybízí k poznávání. Pokud tedy chcete někam vyrazit, dovolená Malta je ideální volbou.

Ostrov Gozo

Dovolená Malta může mít mnoho podob. Rozhodně byste si však neměli nechat ujít Gozo. Jedná se o ostrov o něco menší, než je ostrov Malta. Na turisty zde čeká spousta skvělých míst - nádherné pláže, příjemné moře, řada památek a mnoho dalšího. Dovolená Gozo se hodí pro každého, ať už chcete cestovat s partou přátel, nebo se vydat na rodinný výlet. Těšit se můžete na příjemnou a poklidnou atmosféru, kterou nabídne Gozo. Malta oproti tomu nenabízí tolik krásné přírody a klidu.

Kam za zábavou?

Dovolená na Maltě, přesněji tedy na ostrově Gozo, vás okouzlí. Tento ostrov je stále zelený a místní příroda je dechberoucí. Vyrazit tak můžete za poznáním, ať už pěšky či třeba na kole. Skvělou lokalitou je městečko Xlendi, které je jedním z nejmalebnějších míst ostrova. Těšit se můžete na kouzelnou zátoku, řadu pláží, šnorchlování a potápění, či třeba různé festivaly a další kulturní akce, památky a podobně.

Komfortní ubytování

Na dovolené rozhodně nesmí chybět místo, kde si odpočinete a strávíte chvíli klidu. Ubytování Malta nabízí skvělé - Arzella Apartmets vás s radostí přivítají. Jedná se o příjemně vybavené apartmány. Malta je připravena uvítat každého, pokoje v Arzella Apartments nabízí různé možnosti, snadno tak najdete to pravé, co hledáte. V apartmánech jsou navíc vítáni také domácí mazlíčci.

Maltské souostroví se pyšní krásnou přírodou, spoustou lákavých míst a možnostmi pro turisty. Jedná se tak o ideální místo pro dovolenou.