Dřevostavby na klíč: Jednoduché řešení pro komfortní bydlení rovnou k nastěhování

29.03.2022

Dřevostavby na klíč představují ideální volbu pro každého, kdo touží o připraveném luxusním bydlení, do kterého se můžete rovnou nastěhovat. Použité materiály mají navíc díky technologii thermowood ty nejlepší vlastnosti a můžete se tak spolehnout na vysokou kvalitu.

Zahradní domky ze dřeva

Dřevostavby na klíč jsou často využívány pro rodinné domy, ovšem v nabídce najdete také zahradní domky ze dřeva či případně chaty a podobně. Nemusí se tak jednat pouze o stavby pro každodenní život. Vybrat si můžete také vhodný objekt pro rekreaci, kde si můžete užít chvilku pro sebe a odpočinout si. Zahradní domek najde také skvělé využití pro skladování různého vybavení, zahradního náčiní či třeba dětských hraček, které během roku nepotřebujete.

Thermowood

Technologie thermowood označuje speciálně tepelně upravené dřevo z Kanady. Hodí se pro téměř veškeré známé dřeviny. Dřevo získává vylepšení mechanické a estetické vlastnosti a blíží se tak exotickým dřevinám. Technologický postup zlepšuje rozměrovou i tvarovou stálost, tvrdost materiálu a zároveň je snížena absorpce vlhkosti. Zlepšuje se také tepelná odolnost a snižuje se tepelná vodivost. Materiál je tak stabilnější vůči vnějším vlivům vlhkosti a hodí se i pro místa s opakovaným kontaktem s vlhkostí.

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč představují ideální řešení pro každého, kdo chce jednoduše získat komfortní bydlení, kam se může rovnou nastěhovat. Nebudete si muset dělat starosti se stavebním procesem, papírováním a dalšími formalitami. Po dokončení stavby získáte klíče a můžete se rovnou nastěhovat do komfortního rodinného domu, či třeba začít využívat zahradní domek.

U dřevostaveb existuje mnoho různých možností, ze kterých můžete vybírat. V nabídce najdete rozmanité varianty, které lze navíc individuálně přizpůsobit.