Erotické hračky, které stojí za to vyzkoušet

26.03.2020

Máte pocit, že vám to doma s partnerem už moc nefunguje, neustále se hádáte a už ani váš sexuální život za moc nestojí? Popřemýšlejte o šikovné sexuální pomůcce, která vám pomůže vrátit se zase na vrchol.

Erotické hračky
Erotické hračky

Erotické hračky vám umožní vyzkoušet zase něco nového. Rozhodně nejsou jen pro opuštěné jedince, kteří je využívají pro vlastní sebeuspokojování. Mohou být i výborným doplňkem partnerského sexu. Kromě toho, že se navzájem ještě více prozkoumáte, můžete výrazně upevnit sexuální pouto mezi vámi a vaším partnerem. Erotické hračky vzbuzují kreativitu a vyvolávají touhu po něčem novém. A to každý vztah po jistém čase potřebuje.

Feromony pro muže dokážou doslova divy

Feromony pro muže jsou přírodní chemikálie, které vytváří každé tělo. Existují samozřejmě také ty ženské. A co s námi dělají? Feromony tělo vytváří vlastně pro opačné pohlaví, aby v něm vzbudilo touhu a sexuální vzrušení. Uvolňují se do prostředí pomocí tělesného potu, moči nebo žláz v pokožce. A tyto chemikálie také určují to, do koho se zamilujete nebo po kom budete toužit tak moc, že zkrátka nejde odolat. Přidávají se do parfémů, aby byly ještě silnější. Pokud se tedy vydáváte ven na lov nebo potřebujete zaujmout svého partnera, pomohou vám dosáhnout svého cíle.

Vibrátory pro ženy, hračka, kterou by měli zkusit všichni

Vibrátory pro ženy jsou už dlouho tou nejoblíbenější sexuální hračkou. A zdaleka nedělají společníky jen ženám, ve chvílích, kdy se cítí opuštěné. Je dokonce vědecky dokázáno, že díky vibrátorům nebo připínacím penisům můžete mnohonásobně zvýšit své orgasmy a sexuální uspokojení. Pro partnerský sex se tak skvěle hodí. Můžete jej používat navzájem nebo nechat svého partnera se dívat, jak se uspokojujete vy. To podle odborníků pomáhá lépe pochopit fungování partnerova těla a vede to k objevení cesty k tomu, jak to má ve skutečnosti nejraději. Příště tak už určitě budete vědět, co dělat.

Povzneste svůj sexuální život výš.