Etikety: Vybírejte z kvalitních produktů s různými vlastnostmi pro snadný výběr

31.03.2022

Etikety jsou rozdělovány do mnoha různých kategorií dle svých vlastností, vzhledu, použitým materiálům a podobně. Jsou tak snadno rozlišeny pro přehledný výběr. Najděte v nabídce to pravé pro své potřeby a nemusíte už dále hledat.

Etiketovací kleště

Snad v každém obchodě a skladu se neobejdou bez etiketovacích kleští. Jedná se o jednoduché ovšem velmi praktické zařízení, které pro vás vytvoří etikety. Stačí vložit papírový samolepící kotouček. Do kleští potom nastavíte požadovaný nápis a po zmáčknutí jednoho tlačítka vypadne drobný papírek s kódem či cenou, který můžete snadno nalepit na vybrané zboží. Nabízí se různé barvy, od nenápadné bílé a žluté až po křiklavou červenou a oranžovou pro upoutání pozornosti. Výběr záleží pouze na vás.

Magnetické předstříhané kousky

Etikety jsou nabízeny také ve variantě pro opakované používání. Jedná se o drobné tvary z různých trvanlivých materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Tento typ produktu se tak hodí pro stále využívání. Stačí obyčejnou fixou napsat požadovaný nápis. Jakmile není aktuální, můžete ho jednoduše smazat a přepsat na něco jiného. Nemusíte tak shánět stále nové a nové papíry pro tvorbu etiket.

Pro termotiskárny

Efektivním řešením jsou samolepící lístky pro termo tiskárny. Tyto tiskárny využívají termo pokladní pásky. Nabízí jedny z nejlepších vlastností a jedná se o sofistikovanější zařízení. Získáte tak opravdu kvalitní výsledek, který najde využití v různých situacích. Tepelný tisk je moderní technologií, která představuje perfektní řešení pro obchodníky, prodejce a další podnikatele. Neváhejte proto najít v nabídce to pravé pro svůj byznys.

Díky rozmanité nabídce máte jistotu, že vždy najdete přesně to, co zrovna potřebujete. Vybírejte z kvalitních a spolehlivých produktů.