Fotokoutek na přání i na vaší rodinné oslavě či plesu!

24.03.2020

Zábava a příjemná atmosféra by neměla chybět na žádném plese, a už vůbec ne na rodinné oslavě. Zvláště pokud slaví některý z vašich příbuzných významné kulatiny, měli byste se postarat o to, abyste z této události získali dostatek hmatatelných vzpomínek. Ano, zážitky vyryté v paměti jsou sice super, avšak za pár let na ně bohužel můžete zapomenout. Fotka nikdy nezapomene.

Jak bude fotokoutek vypadat?

Fotokoutek bude tvořen převážně ve spolupráci s vámi. Záleží totiž především na vás, které pozadí chcete mít na vašich rodinných fotografiích. Naprostou klasikou je bílé, černé nebo šedé pozadí, jež ovšem můžete vylepšit třeba o zlaté třásně. Tím získá prostor za vámi naprosto jiný šmrnc. Specialitou je zelené klíčovací plátno, díky němuž vás fotograf může v okamžiku přenést například na pláž nebo před Bílý dům ve Washingtonu D. C.

Které pozadí si vybrat?

O pozadí nemusíte mít vůbec žádný strach. Pokud by se vám nelíbilo konvenční jednobarevné plátno se zlatými třásněmi, pak si můžete vybrat z více než 200 digitálních pozadí. V nich se nachází nejenom pláž, ale například panorama z italských Alp nebo nejvýznamnější architektonické skvosty světa. Je tedy pouze na vás, před jakou budovou nebo v jaké atmosféře se necháte zvěčnit se svou rodinou.

Jsou k dispozici rekvizity?

V žádném správném fotokoutku samozřejmě nesmí chybět rekvizity. Při focení už se nemusíte tvářit strnule, ale naopak byste se měli bavit. K dispozici tak máte několik sad rekvizit, které vaši fotku doslova rozzáří. Oblíbené jsou například rekvizity pro vojáky, námořníky nebo věci připomínající první republiku. Nesmí chybět ani originální cedulky s nápisy, které jsou tak oblíbené na plesech nebo maturitních večírcích.

Až budete příště pořádat oslavu, vzpomeňte si, že na ní nesmí chybět fotokoutek. Přeci se nechcete ochudit o zábavně vyhlížející fotografie s nádherným pozadím a vtipnými rekvizitami.