Hojivá sůl z mrtvého moře účinkuje v lázeňství i kosmetice

16.08.2020

Uzdravující sůl z mrtvého moře je dosud nepřekonaná v účincích. Přirozeným odpařováním mořské vody a následnou krystalizací soli bez chemických vlivů se čerpá přírodní sůl z mrtvého moře. Minerální sůl se prosušuje a nežádoucí příměsi písku a bahna se vytřídí. Blahodárná sůl z mrtvého moře by správně měla být bílá a sypká, následně je používána v kosmetickém, lázeňském i lékařském odvětví.

Hojivá sůl z mrtvého moře
Hojivá sůl z mrtvého moře

Přírodní nahřívací polštářek jistě uleví od veškeré bolesti a projasní mysl

Čistě přírodní nahřívací polštářek, čili bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, aromatickou levandulí, či povzbuzující mátou, litseou cubebou proti únavě, s citrusy i dětský nahřívací polštářek Bambino uleví bolavým partiím, bolestem svalů, kloubů, páteře, jistojistě ukonejší roztržité myšlenky, rozhodně zklidní bolavé tělo a nepokojnou psyché. Dle instrukcí léčivé nahřívací polštářek nejdříve nahřejeme v mikrovlnce, pak jej položíme na bolestivé oblasti, pro kterou byl nahřívací polštářek určen. Souběžně se uvolňují do vzduchu silice v polštářku obsažené, a tím příjemně působí i na další smysly. Přírodní, léčebný nahřívací polštářek určitě najde praktické využití jak doma, tak i v lázeňství nebo relaxační zóně.

Obyčejnou bahenní lázeň rozhodně zastíní perfektní, léčivý jednorázový rašelinový obklad

Ozdravnou tepelnou léčbu, při níž povolí svalová tenze, detoxikaci všech orgánů a uvolnění organismu, jistojistě garantuje jednorázový rašelinový obklad. A tak každý ozdravný jednorázový rašelinový obklad má uvnitř důležité huminové a fulvo kyseliny, které se vylučují díky účinku přenašeče tepla, a zmírňují tím bolení kloubů a svalů.