Jak správně porozumět signálům těla není vůbec složitá otázka. Jak na to?

28.02.2023

Určitě jste během svého života zaznamenali celou řadu názorů týkajících se souvislosti psychického a fyzického zdraví. Pokud byste se o tomto tématu chtěli dozvědět víc, neexistuje nic jednoduššího než se zaměřit na samostudium detoxikační medicíny. Nejedná se o nic špatného, ani zdraví škodlivého, naopak očekávejte pouze příznivé účinky, které se projeví již během několika týdnů.

Elektronické knihy pro každého

Pokud si nyní lámete hlavu s otázkou, jak správně porozumět signálům těla, pak se pravděpodobně potýkáte s vleklými zdravotními problémy. Celá řada z nich totiž nemusí mít příčinu ve fyzickém zdraví, protože svůj nezanedbatelný vliv mají také psychické trable a starosti. Jakmile si objednáte 12 elektronických knih za cenu 1 000 Kč, prakticky okamžitě zjistíte veškeré souvislosti mezi symptomy určitých orgánů a vaším psychickým zdravím. Jednotlivé knihy navíc popisují nejdůležitější orgány v lidském těle.

Proč si nastudovat orgánové hodiny?

Jakmile zjistíte, že je s vaším organismem cokoliv v nepořádku, měli byste se snažit o nápravu vašich psychických problémů. K tomu vám mohou sloužit Orgánové hodiny. V nich nemusíte hledat nic složitého, neboť se jedná o jednoduchý časový harmonogram činnosti daného orgánu. Například žaludek zvládne kolem 9 hodiny konzumaci většího počtu potravin, takže je vhodné doplnění stravy o větší množství vitamínů. Díky takto malé změně se můžete snadno zbavit problémů se žaludkem.

Chcete harmonizovat tělo a duši?

Jestliže se v oblasti detoxikační medicíny chcete věnovat víc, pak se zaměřte ještě na příručku Sedm barev. Nemějte však od ní přehnané očekávání, protože se nejedná o návod na rychlé otevření čaker. Ihned po začtení se do textu totiž zjistíte, že se jedná o možnost lepší harmonizace těla a duše. Konkrétně jsou v příručce uvedeny nápady pro příjemnější a efektivnější relaxaci, například pomocí soustředěného dýchání.

Zajímáte-li se o správné porozumění těla a duše, zavítejte na specializovaný elektronický obchod, na němž najdete celou řadu velmi zajímavých informací a poznatků.