Jak získat pasivní příjem z kurzového sázení

30.09.2021

Mezi sázkaři se tradují legendy o lidech, kteří si sázením vydělali tolik peněz, že už nikdy nemuseli dělat nic jiného. Jsou tyto legendy pravdivé a mohli byste něčeho takového dosáhnout i vy? Možná si myslíte, že svému oblíbenému sportu dokonale rozumíte, a že by pro vás nebyl žádný problém odhadnout vítěze utkání předem. Pokud ovšem s tímto přístupem začnete sázet, vždy v dlouhodobém horizontu prohrajete. Jak je to možné?

Proč většina lidí v kurzovém sázení prohrává?

I když dokážete odhadnout výsledek, netrefíte se vždy. A jelikož kurzy jsou nastaveny tak, aby byly pro sázkaře nevýhodné, v případě výhry získáte příliš málo, aby to pokrylo vaše ztráty. Bookmakeři totiž umějí odhadnout výsledek také, a stanoví na favorita nízký kurz. To je důvodem, proč sázková kancelář vydělává, zatímco sázkaři prodělávají. Jedinou vaší šancí je tento poměr obrátit - a to je přesně to, co dělají úspěšní sázkaři a díky čemu vydělávají spousty peněz.

Tajemství úspěšných sázkařů

Úspěšní sázkaři totiž nesázejí na všechny zápasy. Pečlivě si vybírají takové, u kterých se domnívají, že bookmaker neodhadl favorita správně. Pokud má totiž větší šanci na výhru domnělý outsider, je na něj stanoven příznivý kurz, který obrací šance ve prospěch sázejícího. Hledat tyto výhodné zápasy ovšem není snadné. Je potřeba mít opravdu hluboké znalosti všech okolností, které mohou zápas ovlivnit, a navíc to zabere spoustu času. Pro běžného sázejícího, který chce konečně začít vyhrávat, je proto jednodušší využít sázkového poradce, jako je například klub Sázej s Robem - zkušenosti jeho členů, které si často můžete přečíst na sociálních sítích, hovoří o férovém přístupu, kvalitně vybraných kurzech a spoustě dalších výhod. Ostatně, není nic jednoduššího než navštívit adresu https://robstark.cz/novinky/sazej-s-robem-zkusenosti/ a přesvědčit se sami.