Jednobarevné látky – 100% bavlna sedne i vašemu domovu

24.07.2020

Také už si nějakou dobu říkáte, že by to chtělo váš domácí prostor konečně dokonale vyladit a zabydlet? Momentálně frčí jednobarevné látky! 100% bavlna je přitom materiál, který zažívá velký comeback do našich domácností. Jaký styl s tímto materiálem pracuje? Co se k vám bude hodit nejvíce?

Jednobarevné látky – 100% bavlna
Jednobarevné látky – 100% bavlna

Hygge jede!

Kdo by neznal hygge styl? Moderní přístup k bydlení i k celému životu k nám přišel z Dánska a dbá především na to, aby nám doma bylo skutečně příjemně. Nekonečné jsou zástupy útulných polštářků, závěsy, prostírání a další útulné detaily z jednobarevné látky. 100% bavlna má v tomto stylu svou nezastupitelnou roli! Skvěle se udržuje, a navíc její barevné kombinace působí přesně tak, jak si přejete - cítíte se ve svém bytě konečně doma. Kdo by se nerad vracel do tak krásného místa?

Rustikální styl bydlení

Rustikální styl je nadčasová klasika, ve které si dokonale pohrajete s jednotlivými detaily. Kromě nábytku, který si vytvoříte klidně sami ze starších kousků z bazaru pomocí jednoduché patiny, si domov k dokonalosti vyladíte i pomocí jednobarevných látek. Bavlna mu sedne ze všech materiálů nejlépe. Můžete si být jisti, že nevytváříte žádnou rychlokvašku, co bude za rok úplně out. Tento interiér bude obdivuhodný i za dlouhé desítky let!

Středomořské léto po celý rok díky Provence stylu

Trochu středomořské pohody a klidu si můžete dopřát i ve vašem bytě. Žádné bláznivé barevné kombinace, ale krásná a jemná uhlazenost bílé barvy s fialovými nebo modrými akcenty. Je to i vaše vysněná podoba domova? V tom případě není na co čekat a pusťte se do práce. Dokonalou vizi vám pomůže doladit i jednobarevná bavlněná látka - použijete ji na prostírání, jemné dečky přes nábytek, ubrusy, nebo krásné závěsy. Proč si látkou nepotáhnout i pohodlné židle?

Už se těšíte, až bude váš byt v cela novém kabátku? Jaký styl se líbí vám?