Komínové systémy Schiedel

23.03.2020

Stavíte dům? Rekonstruujete střechu? Potřebujete vyměnit zastaralou stávající komínovou soustavu? Pak se určitě poohlížíte po variantě, která bude pro vás, vaše blízké i budoucí generace nejefektivnější, ale především nejbezpečnější. Vždyť právě komínové systémy a otopné soustavy bez patřičného zabezpečení bývají příčinou velkým neštěstí s fatálními následky. Zvolíte-li si komínové systémy Schiedel, máte jistotu nejen ve spolehlivém odvádění kouře, výkonné otopné soustavě, ale i důležitému zabezpečení objektu. Vždyť život je to nejcennější, co máme!

Komíny umožní každému užívat si pohody v teple domova u krbu nebo kamen

Moderní komínové systémy Schiedel jsou podstatnými technickými zařízeními, jež velmi ovlivňují bezpečný chod otopného systému. Současně je každý kouřovod důležitou součástí otopného systému, jež ovlivňuje ekonomiku soustavy a vyšší standard bydlení v daném objektu. Dokonce, pokud ve vašem domě vypadne proud, a vy nemůžete užívat kupříkladu elektrický kotel, krb nebo krbová kamna, vám poskytnou vítaný zdroj alternativního tepla. Vždyť několikrát do roka nastane na našem území situace, kdy se stovky tisíc domácností kvůli zhoršeným meteorologickým podmínkám dostanou do takzvaného black outu na několik hodin, ba i dní. Mít v domě záložní zdroje elektřiny a tepla je způsobem "myšlení na zadní kolečka". Nezatracujte tedy pro někoho zastaralé způsoby topení, mohou vám zvláště v zimních měsících přinést užitek.

Komínové systémy Schiedel jsou ve světě známy již 70 let. Za tuto dobu se jejich výroba a inovace přizpůsobily moderním požadavkům dané doby. Výrobce Schiedel je v Česku populární přes dvacet let. Nalezl si zde mnoho spokojených zákazníků, kteří nemají s užíváním komínových systémů Schiedel žádné problémy. A pokud přece jen nastanou, servis a opravárenský servis jsou samozřejmostí. Na rozdíl od ostatních výrobců poskytují dodavatelé komínů Schiedel třicetiletou záruku - což je trojnásobek - při poškození, vlivem vlhkosti i při případném vyhoření.