Koučing Moje síla se zaměřuje na deprese a krize středního věku

10.10.2018

Totálně zmizelá pracovní energie, nemilá vidina poklesu libida a mužnosti, strašák ve formě deprese, očekávaná krize a celkové nervové vypětí. Časté pojmy, které týrají lecjakého muže. Kde se nachází ztracený smysl života? 

Jakým způsobem lze zvládnout nervové napětí, odmítavé myšlení, deprese, představy, že nevíme kudy kam a život nemá cenu? Speciální projekt Moje síla byl vymyšlen pro muže, již se stále točí v bludném kruhu, případně realizovat, zajímá je spiritualita. Výcvikový projekt Moje síla je zaměřen rovněž na muže, již baží po dobré kondičce, dychtí po bystrých myšlenkách a navrácené chuti ze života.

Ale rádi bychom si pro projekt získali ty, kdo se neradi přizpůsobují všem, případně se chce orientovat jiným směrem, potřebují poznat něco odlišného, než je doposud potkalo. Ověřený koučing se soustředí na muže v krizových situacích, případně nasměruje ty, kdo dychtí po novém životním kurzu. Zajímáme se i o spiritualitu, a tak je trénink soustředěn jak na duševní vnímání, tak sportovní výkony. To je záměrem programu Moje síla.

Roční program je připraven pro vytrvalce se zaměřením na Sílu Těla a Sílu Mysli. Neopomenutelná Síla Srdce je základem lektorského programu Chci změnu. Pobytové programy v zahraničí obsahují koučing na trvalé Cestě poznání a pro růst Síly. Sportovní činnosti, jako jsou thajský box, běh či free diving jsou doplňovány lekcemi duševního zdokonalování koučing projevů emocí a sebeúcty. Průběžný program probíhá v Praze, můžete se přidat kdykoliv během celého roku. Pauzy mezi sportem vyplňují meditace a relaxační cviky. V tomto Průběžném programu je profesionální koučing orientován na trénink mozku, Síla Myšlenky je rovněž součástí tréninku. Lektoři sestavují Individuální program tak, aby si zasportoval, či povolilo duševní napětí, reagoval přiměřeně na životní krize, nalezl důležité hodnoty a došel k harmonii.