Kupte si šperky Swarovski, prsteny stříbrné, náušnice stříbrné, či přívěsky přímo od nás

21.08.2020

Obliba krystalů Swarovski spočívá v jejich zpracování. Klenotnická společnost Čištín, s. r. o., se soustředí na šperky Swarovski, náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a přívěsky. Můžete si tak vybrat z bohaté nabídky zahrnující oblíbené prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, elegantní stříbrné a zlaté přívěsky osázené drahými kameny a krystaly Swarovski. Oblíbený český vltavín, zajímavý granát, dále oblíbený přírodní ametyst, olivín, topaz, oblíbená říční perla černá, lososová, bílá, růžová i stříbrná obohacuje klenoty z našeho sortimentu.

Šperky Swarovski
Šperky Swarovski

Nabídka našeho šperkařství 

Nekonečný sortiment klenotů z našeho šperkařského obchodu je zdoben právě krystaly Swarovski. Elegantní šperky Swarovski bývají vyrobeny s rozmanitými efekty a v různých barvách. Naše šperkařství má v nabídce oblíbené náušnice stříbrné, stříbrné prsteny a přívěsky rozličného provedení. K populárním krystalům patří především čistý krystal, tanzanit, ale také light azore, krystaly light rose, emerald, siam, safír, chrizolit, ametyst, topaz, olivín, nebo vitrail light, ale i populární AB krystal a decentní fuchsia.

Nádherné náušnice nakoupíte právě v našem klenotnictví

Nekonečná řada krásných klenotů, pojímající také náušnice stříbrné, je ideálně zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony, nebo dalšími kameny. Při výrobě se dbá na pečlivé vsazení krystalů, aby se krystal či kámen mimovolně neuvolnil. Výsledný vzhled náušnice stříbrné je důsledkem použití čistého rhodia, jež perfektně posiluje celkovou odolnost klenotu a k tomu ještě zabraňuje oxidaci.