Látkové rolety na míru jsou luxusní tečkou vašeho dokonalého interiéru. Jaké existují?

02.07.2020

Látkové rolety na míru dokáží pozvednout celý koncept interiéru o úroveň výš. S jejich pomocí se vám dostane skvěle zabydleného prostoru, dostatku soukromí, i příjemného přítmí. Co vše si můžete dopřát?

Látkové rolety na míru jsou in!

Lidé, kteří se pohybují v oblasti bydlení, a bytoví designéři, se shodují na jednom - látkové rolety na míru jsou hitem letošního roku! Jejich praktičnost a stylově čistý design ocení všichni, kdo mají rádi svůj útulný domov, a také genius loci svého obydlí. Přejete si, aby se i váš interiér posunul o úroveň výš, a nabyl tak dojmu skutečně luxusního sídla? Dopřejte si jedinečné prvky, které vás ohromí. Rolety prošly za poslední dobu mnohými inovacemi, a jejich funkčnost se snoubila s moderním designem.

Už jste objevili rolety den a noc?

Rolety den a noc v sobě skrývají taj svého názvu. Přejete si, aby do vašeho interiéru přes den pronikalo více denního světla, a abyste si v noci mohli od ruchu a světla odpočinout? V tom případě je toto unikátní řešení pro vás skutečně to pravé. Látkové pásy, kde se střídá průsvitná a zastiňující látka, se elegantně střídají, a svou funkčností napodobují žaluzie. Příjemná látka podle vašeho výběru pak jen podtrhne krásu vašeho domova.

Římské rolety jsou skutečný skvost

Až objevíte římské rolety, nebudete si už přát nic jiného. Stačí se podívat na pár fotek interiéru, ve kterém jsou použity, a máte jasný cíl pro váš domov. Přejete si, aby vaše ložnice působila dojmem luxusního hotelu? Nebo vás láká představa příjemného soukromí i přítmí, které si díky těmto elegantním roletám dopřejete? Spojte funkční prvek s precizním stylem, a budete se domů skutečně těšit.

Látkové rolety na míru předčí vaše očekávání. Už víte, které se budou lépe hodit pro váš krásný domov?