Levné karavany

04.05.2018

Levné a kvalitní karavany jsou doménou firmy DJ AUTO-CAR. Prodávané, technicky přezkoušené, levné karavany ověřený dovozce DJ AUTO-CAR vykupuje v Belgii a Nizozemsku.

Levný karavan
Levný karavan

Specializovaný karavany bazar se zabývá prodejem obytných přívěsů již deset let, neboť levné karavany se prodávají u nás pořád více a více. Sortiment obsahuje levné karavany ve všech cenových kategoriích, značkové, levné karavany známých značek, s výbavou pro náročné i skromné zákazníky. Dovážené levné karavany ze zemí EU jsou homologovány a po technické kontrole. Nynější posezonní sortiment je rozšířen o levné karavany za velice příznivé ceny.

Na výběr jsou levné karavany různých cenových kategorií, kdy cena představuje typ a stáří obytného přívěsu a výbavu. Již za cenu nepřesahující 50 tisíc korun jsou k mání kvalitní levné karavany s vybavením. V nabídce jsou obytné přívěsy za sto tisíc až sto padesát tisíc korun. Karavany nad sto tisíc jsou určeny pro náročné. Již upřednostňují absolutní komfort v podobě stabilizátoru, bojleru, digestoře, klimatizace, dále markýzu i dálkově ovládaný pojezd.

Zpravidla mají levné karavany obvyklou výbavu, kam se běžně řadí koupelna, výtečná kazetová toaleta, ale i kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, lednička, dále nádržka na vodu a stan. Dle potřeby se obytný přívěs může doplnit třeba akumulátorem, či dokonce sprchou a ohřevem vody. Chladného podnebí se nikdo nemusí obávat, prodávané levné karavany disponují účelnými dvojitými okenními skly.

Společnost DJ AUTO-CAR prodává levné karavany z dovozu, jež jsou vystaveny na internetu, karavany bazar dováží i levné karavany na přání. Je zajištěn i servis jako pojistka přívěsu, převody karavanů na dopravním inspektorátu, vyřízení technické kontroly, odkoupení obytného karavanu na protiúčet, případně komisní prodej.