Máte před sebou rekonstrukci či opravu koupelny? Pak byste neměli podcenit nákup dlažeb a obkladů!

19.08.2020

Zařizujete si koupelnu nebo třeba jenom rekonstruujete tu stávající? Pak jistě hledáte vhodné obklady, které by vyhovovaly vašim podmínkám a zároveň které by v koupelně vypadaly dobře. K dispozici je zájemcům o dlažby široká škála barev, tvarů a úprav. Zatímco dříve byly oblíbené zejména světle modré, růžové nebo kupříkladu oranžové koupelny, v současnosti se do popředí dostávají koupelny v hnědém, pískovém nebo šedém odstínu. Koupelná získá s takovými barvami pěkný přirozený vzhled, takže se tato místnost rázem stane skvělým místem pro vaši relaxaci.

Obklady a dlažby do koupelny
Obklady a dlažby do koupelny

Vybíráme vhodnou dlažbu a ideální obklady

Všechny obklady a dlažby do koupelny by spolu měly ladit. Doporučujeme vám nejprve si udělat návrh koupelny a obklady a dlažby pořizovat až podle něj. Dnešní obklady a dlažby do koupelny splňují nároky nejšpičkovější kvality, vysoké odolnosti, praktičnosti a také moderního designu. Skrze internet si pak můžete vybírat z více než stovky atraktivních výrobků. A pokud už máte koupelnu zcela navrženou, možná názor změníte a rozhodnete se pro zcela odlišné provedení.

Kvalitní obklady a dlažby do koupelny by jistě měly vyhovovat všem vašim nárokům. Klíčový je třeba hrubý povrch dlažby, který zabraňuje možné sklouznutí a na který lze přímo umístit sprchový kout. Dlažbu prodává mnoho výrobců, kteří své zboží dělí do několika produktových řad. V nich můžete vybírat tradiční i designové dlažby. Každá vyhovuje jiným nárokům a každá také jinak stojí.

Souhra materiálů a barev

Kvalitně vyrobené obklady a dlažby do koupelny si je možné vybrat v internetovém obchodě levneobklady.eu, kde se můžete těšit na širokou nabídku zboží. Naleznete tu také kvalitní koupelnový nábytek. Spolu s WC a umyvadly totiž představuje podstatnou část koupelny. Nejčastěji má koupelnový nábytek bílou barvu nebo imitaci dřeva. V nabídce jsou obsaženy i netradiční kousky nábytku. Největší výběr však představují klasické koupelové a zrcadlové skříňky.