Naturální kosmetika, eko výrobky a spotřebiče do vaší domácnosti najdete na vk-nature.cz

08.07.2020

E-shop vk-nature.cz je doslova sen každé hospodyně, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. K dispozici je naturální kosmetika, ekologické produkty a spotřebiče do domácnosti. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací a bytových doplňků, domácích elektrických spotřebičů a domácích potřeb je společnost Dedra. Zdravá výživa ve stylu ajurvédy je pak reprezentována značkou DNM. DXN se pak zabývá výrobky z houby Reishi. Přírodními bioinformačními produkty se pak zabývá spol. ENERGY. Nabídka nezapomíná také na vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo kupříkladu magnetické šperky Energetix.

Naturální kosmetika a eko výrobky
Naturální kosmetika a eko výrobky

Společnost Dedra se pak zabývá ekologickými drogistickými výrobky. Kosmetika neobsahuje žádnou chemii, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Proto jsou produkty Dedra vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Poněvadž Dedra považuje za důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Potřeby do domácnosti představují například přípravky na obuv, podlahy nebo kůži. K dispozici jsou i čisticí prostředky na koberce a skla a autokosmetika, osvěžovače vzduchu a textilií.

V kategorii s názvem Dům a zahrada je k mání řada zboží pro domácnost: koberce, dekorace, textil, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Zakoupit si můžete také nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Opomenout nelze ani multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič dokáže nahradit až 16 jiných robotů. Peníze i čas vám dokáže ušetřit také multifunkční robot Varmix.