Nechte si zhotovit postel na míru přesně podle svých požadavků

20.08.2020

Každá ložnice bývá nejčastěji využívána jako místnost vhodná pro regeneraci, oddech a také jako hnízdečko lásky. Pomůžeme vám takovou místnost zařídit! Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek nebo například čalouněné postele, vždy budeme při jejich zhotovování myslet hlavně na vaše pohodlí, spánek i zdraví.

Postele na míru
Postele na míru

Pořiďte si postel na míru

Podle vašeho zadání vám ochotně vyrobíme kvalitní postele na míru. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, čalounění i pěkné dveře. K výrobě se využívá dřevo i dýha, kterou je možné uspořádat do zajímavých obrazců, či ve vlisované listy. Vyrábíme také rozmanité dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice se tak okamžitě stane zcela novou místností.

Kvalitní zpracované čalouněné postele

Chcete-li si pořídit do své ložnice pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce společnosti naleznete také čalouněné postele i sedací soupravy. Čalounění je dokonale zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru každému zákazníkovi. Nejoblíbenější čalouněný nábytek představují soupravy Mondo, Afrodité, Elano, Dafné a mnoho jiných. Velmi precizní zpracování a originální design vytváří z čalouněné postele vskutku nábytkářský skvost.

Postele z masivu pro vydatný spánek

Doslova každý, kdo si pořídí postel, čeká, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantnost a především co nejdelší trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Takové postele jsou vyráběny z bukového dřeva, které se pyšní dlouhou životností. Právě postele z masivu mají