Nízkoenergetické domy - šetrné bydlení

17.08.2020

Mít vlastní nemovitost v podobě bytu nebo domu je snem téměř nás všech. Jestliže máte představu o koupi domu na klíč nebo o jeho stavbě třeba i vy, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako společnost fungující na tuzemském trhu již mnoho let můžete prohlásit, že náš propracovaný systém ocenily spousty spokojených klientů. Specializujeme se na domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro nás je stavba domu především stavbou šťastného domova.

Nízkoenergetické domy - šetrné bydlení
Nízkoenergetické domy - šetrné bydlení

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při samotné výstavbě využíváme přednosti dřevostaveb a zděných staveb. Užívány jsou technologie z cihelného a pórobetonového zdiva či z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu je pak spojením nízké energetické náročnosti s pevností a stabilitou. Pokud si přejete stavět domek svépomocí, zvolte si nějaký z našich návrhů a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a také vám můžeme nabídnout stavební dozor.

Domky na klíč a jejich stavba

Z nabídky spol. Domky CZ si zvolíte domeček podle svých představ a poté jenom sledujte, jak rychle stavba probíhá. Zbudované domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka obsahuje celou spoustu různých typologií nízkoenergetických domků, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Veškeré požadavky jsou respektovány.

Nízkoenergetické domy - garance vaší bezpečné budoucnosti

Popularitu si nízkoenergetické domy získávají zejména pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky relativně krátké časové lhůtě, která je pro výstavbu nutností. Obrovskou předností tohoto typu domů je hlavně energetická nenáročnost, která je poznat již při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy jsou stavěny hned nejrůznějších variantách, jež jsou v ideálním souladu s okolím.