Oprava důlků na karoserii bude po aplikaci metody PDR minulostí

07.12.2021

Paintless Dent Repair. Tato tři obyčejná anglická slovíčka, která by se dala přeložit jako: oprava promáčklin bez použití barvy a laku, vám mohou navždy změnit život. Metoda PDR je totiž oprava důlků na karoserii, která je prováděna speciálním nářadím a za studena. Je vůbec nutné, dodávat něco dalšího?

Nekonvenční metoda, která vám změní život

Provádíme kompletní opravy důlků na karoserii vozidel poškozených krupobitím metodou PDR. Jakmile tuto větu uvidíte napsanou u některého autoservisu, neváhejte, a okamžitě jej navštivte. Tento moderní přístup k opravám vozidel po krupobití, ale i po jiných nehodách, je totiž nekonvenční, ale velmi efektivní. Oprava důlků na karoserii totiž nemusí nutně znamenat poničení původního laku auta. O opaku svědčí právě technologie PDR.

Opravy karoserie za studena s pomocí speciálního nářadí

Zdá se vám, že existence této metody je tak skvělá, že to nemůže být ani pravda? Ale kdepak. Bohužel ale stále existuje spousta autoservisů, které k opravám po kroupách používají zastaralé metody, které sníží hodnotu vašeho auta, neboť zasáhnou do původního laku, a pracovníci servisů jsou následně nuceni karoserii přelakovat.

Chraňte svůj automobil

Abyste tedy nemuseli na opravách karoserie tratit, upřednostňujte neinvazivní metody rekonstrukce vozu, které jej neznehodnotí, a samotnou opravou ještě více nepoškodí. Jde to totiž i snadno, efektivně, ekologicky a šetrně k vaší peněžence. Myslete na to před tím, než svůj vůz odvezete do autoservisu, a před návštěvou si o daném servisu zjistětě co nejvíce informací.

Automobil je mnohdy považován za dalšího člena domácnosti a zasluhuje si stejnou péči jako lidé. Nepodceňujte výběr správného autoservisu a vždy své auto svěřte do rukou profesionálů, kteří mu poskytnou skvělou péči.