Palivové dřevo

20.02.2020

Firma Palivové dřevo Praha se věnuje výrobě a dodávkám palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo Vám dovezeme naštípané na polena o délce 23, 33 nebo 50 centimetrů. 

Palivové dřevo tvrdé metrové
Palivové dřevo tvrdé metrové

 Volně sypané palivové dřevo klientům přivezeme vyrovnané na paletách nebo nákladním autem.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Objednané palivové dřevo klientům dopravíme a vysypeme na dané místo. Jestliže objednávka obsahuje také vyrovnání dřeva do kůlny nebo dřevníku, splníme i takovýto požadavek. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 metru dřeva. Oproti vyrovnanému dřevu na paletách, obsahuje totiž sypané palivové dřevo také třísky, které se výborně hodí na podpal. Palivové dřevo dodáváme vyrovnané na paletách o rozměrech jeden x jeden x jeden metr a dovážíme jej pomocí auta s hydraulickým zvedákem. Vítáme ale i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Potřebujete-li palivové dřevo metrové, pak si u nás můžete zakoupit polena o délce jeden m. Dřevo vám nachystáme buď ve štěpinách, nebo kulatině a přivezeme vám ho nákladním automobilem s kapacitou 6 nebo 12 metrů. Kulatina má pak průměr od 7 do pětatřiceti centimetrů, štípané dřevo představuje kuláče do 20 cm, kdy větší kusy jsou rozštípnuté. Prodáváme rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, či měkké jehličnaté na podpal. Takovéto dřevo má zpravidla délku 25 cm a dovezeme vám jej v pytlích o 15 kg.

A co cena palivového dřeva?

Cena palivového dřeva se různí podle typu dodávaného materiálu. Nejnižší cenu má pak měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejdražší je pak dřevo tvrdé. Nejnižší cenu zaplatíte za dřevo neštípané a nejvyšší za palivové dřevo na paletách.