PDR software: Pro efektivnější a snadnější podnikání

22.03.2023

S opravami vozidel je často mnoho starostí. Starat se přitom ještě o evidenci, sledovat všechny zakázky a na nic nezapomenout, to se může zdát jako nadlidský úkol. Proto se nabízí PDR software. Díky řadě praktických funkcí vám usnadní práci.

Elegantní řešení

Řešit papírování v autoservisu je často na obtíž. Abyste se mohli zaměřit na to, na čem opravdu záleží, nabízí se PDR software. Ten vám výrazně usnadní správu. Jde přitom o jednoduchou aplikaci, kterou můžete spustit v prohlížeči. Je dostupná z počítače, notebooku, tabletu i chytrého telefonu. Kdykoli ji máte po ruce. Najdete tak všechno na jednom místě, jde o kompletní a jednoduché řešení. Samozřejmostí je také intuitivní prostředí, ovládání je snadné a nezabere vám příliš času.

Praktické funkce

Systém disponuje mnoha skvělými funkcemi. Patří mezi ně například základní evidence vozidel i klientů. Vždy tak máte přehled o minulých zakázkách. Aplikace vám pomůže udržet si přehled o zakázkách, úkoly si snadno zaznamenáte do kalendáře a dostupné jsou i statistiky o vašem podnikání. Nechybí ani praktický kalkulátor krupobití a deformací, včetně pravidelně aktualizovaných ceníků. Kromě toho si samozřejmě můžete vytvořit vlastní ceník – pro úkony, které v kalkulátoru nenajdete.

Snadno a efektivně

PDR software je jednoduchým nástrojem, který vyhoví každému. Zbaví vás starostí s papírováním, již žádný chaos a nedostatek času. Veškeré informace máte dostupné online, a to odkudkoli. Integrované ceníky vám usnadní práci, klientům vždy můžete dát rychlou a jasnou odpověď na otázku, kolik to bude stát. Aplikace si poradí i s fakturováním (na dvě kliknutí), cenovou nabídku můžete exportovat do PDF či rovnou odeslat e-mailem.

S moderní aplikací už si nemusíte dělat starosti s papírováním. Vše je v mnohem příznivější podobě, elektronicky a snadno dostupné.