Plastové desky: Kvalitní produkty vhodné pro různá odvětví průmyslu

14.01.2022

Extrudované desky jsou využívány v mnoha různých oborech, přičemž najdou různé využití. Na trhu najdete řadu kvalitních produktů s různými specifikacemi. Díky tomu si tak můžete vybrat produkt přesně dle toho, co zrovna potřebujete.

Vývoj plastových polotovarů

Vývoj plastových polotovarů je přizpůsoben různým požadavkům klientů, vždy tak získáte produkt přesně na míru. Výroba plastových desek si drží vysokou kvalitu a neustále inovuje, k nejlepším výsledkům napomáhají také dlouholeté zkušenosti pracovníků. Ve výsledky tak získáte ty nejlepší produkty, ať už sháníte desky extrudované či lisované, lehčené desky, tyče, anebo rovnou hotové díly. Sortiment je široký a vybere si tak každý.

Plastové desky

V nabídce jsou různé plastové desky - extrudované, lisované či lehčené z PVC. Vybírat můžete z různých materiálů a úprav, přičemž každý z nich má své specifické vlastnosti. Obecně však lze díky kvalitě používaných materiálů říci, že jsou výrobky vysoce chemicky odolné, snadno obrábitelné, vhodné ke svařování i lepení i k hlubokému tažení. Každou desku lze navíc nechat potisknout, hladký povrch vypadá skvěle, desky jsou tak využívány například i k výrobě bazénů.

Hotové díly

Výrobce plastových desek nabízí také připravené hotové díly. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňuje výrobu individuálních dílů podle vašich výkresů a náčrtků. Možný je také vývoj plastových polotovarů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. To přináší optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže, méně svárů a úzké délkové tolerance. Zařízení je vysoce precizní a umožňuje tak výrobu různých geometrií a nejužších tolerancí při současně vysoké jakosti povrchu.

Plastové desky a další produkty jsou nabízeny ve vysoké kvalitě pro vaši spokojenost. Kvalitní komponenty vám pomohou vytvořit perfektní výsledek.