Pletací příze a kávička – jak si zpříjemnit dlouhé večery?

18.04.2020

Už víte, co budete dnes večer dělat? Víte o tom, že každý z nás by měl alespoň jednou ročně vykročit ze své komfortní zóny a naučit se něco úplně nového? Takže, dámy a pánové, pohodlně se usaďte a pojďte na to - pletací příze, jehlice a kávička - a zázrak je na světě!

Pletací příze
Pletací příze

Rychlé pokroky

Všichni, kdo si vzpomínají na své začátky pletení, se shodují v jednom - pokroky jsou rychlé a radost z nich nezměrná! Pletací příze, jehlice a dobrá káva nebo kvalitní čaj - to je vše, co potřebujete. Ze začátku se zřejmě naučíte plést jednobarevné šály, které prověří, zda již zvládáte základní pletací techniku. Už se těšíte, až si v zimě oblečete vlastnoručně dělaný výrobek? Vytvořte si třeba trendy maxi šálu. Hipsterský stěr! Vítejte v první lize!

Pro fajnšmekry

Až se naučíte zvládnout základní techniku, budete mít tendenci doslova oplést celý svět! Pozor, abyste to nepřehnali, vážení! Bohatě stačí, když konečně vytvoříte něco smysluplného do domácnosti - hodily by se povlaky na polštáře v hygge stylu na váš gauč? Nebo na letní terasu, popřípadě na zahradní nábytek, který si vytvoříte z palet? Rozhodně si nezapomeňte uplést pohodlný a luxusní home made svetr, nad který rozhodně není!

Doplňky

Kdo rád plete, pochopí, že osobité doplňky jsou must have! Co byste řekli brašně z přírodní příze? Výborný nápad, že? A umíte si představit, že by se ve vašem obýváku zčista jasna objevil originální kruhový koberec, který byste si vlastnoručně upletli? To je něco, co skutečně můžete zvládnout! Pletené náušnice jsou pak velkou výzvou a dokonalou zkouškou vaší zručnosti.

A co vy? Jdete do nové výzvy a naučíte se něco nového? Dlouhé večery s něčím dobrým po ruce, pohodová hudba nebo film, pletací příze, jehlice a kávička - to je synonymum pro tvořivé chvilky.