Pneu Voltyre aneb kde se dá využít velmi kvalitní obutí z ruské Sibiře?

12.04.2021

Stavební stroje jsou v současné velmi složitá zařízení vyžadující náležitou pozornost a údržbu. I když po odklopení kapoty připomínají množstvím kabeláže spíše počítače, stále nesmíte zapomínat na pravidelnou kontrolu motoru, provozních kapalin a samozřejmě také pneumatik. Jejich kondice je naprosto zásadní pro funkčnost celého stroje, a proto byste pneu Voltyre měli pravidelně kontrolovat.

Pneu Voltyre vydrží prakticky všechno

Chcete-li své stavební stroje opatřit skutečně prvotřídním obutím, zakupte si pneu Voltyre. Obutí od ruského výrobce je prověřeno mnoha set kilometry v tom nejtěžším ruském terénu, kde se na několika metrech nachází jak bahno, tak kořeny a kameny. Tím pádem se u pneumatik tohoto ruského výrobce můžete spolehnout na perfektní odolnost. Společnost se specializuje nejenom na výrobu pneumatik pro stavební stroje, ale také pro zemědělství. Voltyre je zkrátka pneumatika vhodná pro kombinovaný terén.

Proč mít na smykovém nakladači kvalitní pneumatiky?

Smykový nakladač je ze všech stavebních strojů na pneumatiky vůbec nenáročnější. Ptáte se proč? Může za to jedinečný způsob řízení, kdy se při manévrování jedna strana kol úplně zastaví, načež se stroj otočí kolem své osy. Zabrzděné pneumatiky jdou do smyku, čímž se pochopitelně jejich vzorek opotřebovává. Společnost Voltyre však vyvinula speciální pneumatiky pro smykové nakladače s prvotřídní odolností. Díky tomu může stroj pracovat na maximální výkon jak na asfaltu, tak v těžším terénu.

Jak dlouho kvalitní pneumatiky vydrží?

Přesnou živnost pneumatik pro stavební stroje není možné stanovit. Mnohdy záleží na terénu, na němž konkrétní mašina jezdí. Moderní gumy jsou navíc vybaveny vyztuženými bočnicemi a běhounem, což se uplatní zejména na kamenitých površích nebo škváře. Hustá středová část navíc podporuje životnost a plynulou jízdu po asfaltu nebo betonu. Díky tomu se může nakladač nebo rypadlo perfektně pohybovat po jakémkoliv terénu, aniž by docházelo k enormnímu opotřebení.

Pneumatiky od firmy Voltyre v současnosti patří k absolutní špičce ve svém oboru. Vynikají hlavně skvělou odolností a perfektní konstrukcí pro všechny typy povrchů.