Prodej stavebních strojů

11.05.2019

Prekérní situaci menší stavební firmy můžete lehce předejít. Poptávek je hodně, staveb také, ale potřebnou techniku postrádáte? Vyřešte to rychle a ekonomicky, pronajměte si ji. 

Rypadlo nakladač Hydrema
Rypadlo nakladač Hydrema


Prodej stavebních strojů není jediné řešení

Nemusíte rušit zakázky ani prodlužovat dobu dodání, což by vám přineslo zbytečné komplikace a v nejednom případě i penále. Pokud se vám stalo, že technika selhala, případně nastal zkrat v časovém plánování rozjetých staveb, kontaktujte firmy na prodej stavebních strojů, ze kterých většina zajišťuje také jejich zapůjčení.

Stavební stroje prodej a půjčovna

Výběr stavebních mechanismů k zapůjčení je opravdu široký. Pořídit můžete drobné pomocníky i těžké stavební stroje. Prodej i zápůjčka je realizována vždy s kompletním servisem. To znamená, že si techniku objednáte, domluvíte dobu, na kterou chcete stroj zapůjčit a ve které vás nic a nikdo nebude omezovat. Po smluvení ceny vám bude stroj i s příslušenstvím dodaný, v perfektním technickém stavu, který zajišťují pravidelné technické prohlídky stavebních mechanismů.

Stavební stroje na prodej - vyplatí se?

Stavební stroje na prodej jsou v nabídkách firem pochopitelně také. A to jak úplně nové mechanismy, tak bazarové, které lze pořídit za výrazně nižší cenu. Záleží, jak moc plánujete stroj využívat, jakou životnost očekáváte a také kolik jste ochotni investovat. U pronájmu nic z toho řešit nemusíte. Techniku si vyberete, stanovíte čas, na který ji potřebujete a je to. Stavební mechanismy je možné zapůjčit i dlouhodobě. Cena se odvíjí od typu techniky a délky pronájmu, některé položky mají cenu stanovenou fixně, jiné jsou oceněny individuálně.

Rozhodněte se podle svých možností - finančních i časových. Nabídka je opravdu rozmanitá a flexibilní, tak aby vyhověla požadavkům všech zákazníků.