Pronájem lešení pro stavby a rekonstrukce domů

25.02.2022

Pronájem lešení je skvělým způsobem, jak získat potřebné vybavení po dobu stavby či dalších prací. Půjčovna nabízí kompletní služby včetně montáže a demontáže lešení. Vy se tak můžete soustředit primárně na svou práci a zbytek nechat na profesionálech.

Pronájem lešení

Pronájem lešení je možný již od jednoho dne, zaplatíte tak pouze za potřebnou dobu pronájmu. V nabídce půjčovny najdete pracovní a ochranné lešení BOSTA 70 široké 70 centimetrů skupiny 3 se zatížením plošiny 2 kN/m2. Je tvořeno robustními díly - žárově zinkovanou ocelí nebo hliníkem a dřevem chráněným proti hnilobě. Navíc podléhá trvalé kontrole při výrobě. Jedná se tedy o bezpečné a spolehlivé řešení určené zejména pro rekonstrukce objektů, malířské, obkladačské a zateplovací práce.

Ceník pronájmu lešení

Na stránkách společnosti najdete také přehledný ceník pronájmu lešení. Předem tak můžete mít odhad o ceně, kterou za pronájem a případně i montáž a demontáž zaplatíte. Získat můžete samozřejmě také přesnou cenovou kalkulaci. Ta je prováděna na základě zaslaných fotografií a rozměrů, či po zaměření technikem na místě stavby. Montáž je jednoduchá díky precizním dílům a spojům, netrvá tedy dlouho a poradí si s ní i jediný pracovník.

Perfektní využití

U lešení BOSTA 70 máte na výběr z mnoha podlážek s různou délkou a vertikálního rámu o různých výškách. Je tak umožněno přizpůsobení se různým tvarům terénu a fasád všech typů domů. Lešení je vhodné pro práci na rodinných domech i komerčních objektech. Využít ho lze pro venkovní i vnitřní práce. Nezáleží tedy na tom, zda vás čeká zateplování, malování, fasády, stavby či rekonstrukce domů a podobně. V každém případě získáte skvělou nabídku.

Půjčovna lešení poskytuje skvělou možnost pro každého, kdo potřebuje lešení. Neváhejte proto a obraťte se na profesionály.