Prostředky pro boj se škůdci, jako jsou štěnice, mravenec, slimák a další, koupíte v obchodě Pasti.cz

12.07.2020

V internetovém obchodě Pasti.cz se dají pořídit absolutně funkční přípravky k zahnání a likvidaci nezvaných ničitelů z bytových jednotek, rodinných domů, ze zahrad a polí. Účinné přípravky zabírají jak na krtky, hlodavce, myši, tak na šváby, rusy, rybenky. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, ohavné štěnice a dotěrný hmyz jsou zničeni, případně zapuzeni účinnými přípravky z e-shopu Pasti.cz. Bohatý sortiment internetové prodejny Pasti.cz obsahuje rovněž odchytové klece na zvířata, fungující pasti na myši, krtky, potkany, hryzce, výtečné spreje na kuny a elektronické plašiče ptáků a zvířat. V e-shopu jsou k dispozici i účinné jedové stanice, praktické odpuzovače zvířat proti ničení stromků, různé přípravky na plevel, různé dýmovnice proti krtkům. Bohatý sortiment internetového obchodu Pasti.cz zahrnuje také rozmanité travní směsi, substráty a hnojiva, anebo urychlovače kompostu. Obchod Pasti.cz způsobí zahradníkům potěšení, skončila válka s nezvanými hosty.

Prostředky pro boj se škůdci eshop -  Pasti.cz
Prostředky pro boj se škůdci eshop - Pasti.cz

Likvidační přípravky na štěnice jsou různých vlastností. Proto můžete využít například akční set na štěnice, ve kterém je zkombinován postřik s odchytovými pastmi. Účinek postřiku je dlouhodobý, štěnice hubí ještě jeden týden od aplikace. Definitivně zlikvidovat štěnice nám pomáhají rozličné spreje, roztoky, používají se i dýmovnice. Malý mravenec je nezvaným vetřelcem v obytném domě, avšak také na zahradě. Na dotěrné mravence efektivně působí různé nástrahy, spreje, gely na mravence, rovněž také biologické granuláty. Konkrétní přípravky se mohou využít v jiném boji s dalším hmyzem.

Samostatnou částí je obtížný slimák. Zahrádkám dominuje každoroční boj slimák vs. pěstitel. Co účinně zabírá v boji se slimáky? Přípravek Ferramol. Prostředek Ferramol proti slimákům je účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. K hubení slimáků můžeme přiřadit rovněž biologický přípravek Nemaslug, jehož nedílnou součástí jsou živé organismy, které jsou přirozeným biologickým rivalem slimáků a hubí je dlouhodobě a plošně. Nemaslug je využitelný v orné půdě, ozdobných zahrádkách, rovněž i ve sklenících a otevřených místech.