Provádíme revize hromosvodů a elektrospotřebičů 

12.08.2020

Bezpečným, vždy dostupným a spolehlivým partnerem, který ve vašem objektu, firmě, výrobní hale či administrativní budově zajistí revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů, je firma Elektro Revize Praha. Firma Revize Elektro Praha zajišťuje všechny revize elektroinstalace v Praze, ale i po celé republice s použitím nejnovějších technologií.

Revize hromosvodů a elektrospotřebičů levně a rychle
Revize hromosvodů a elektrospotřebičů levně a rychle

Revize-elektro-praha.cz 

Společnost revize-elektro-praha.cz provádí měření vysokého a velmi vysokého napětí, realizuje montáže a opravy v rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí i elektrorevize. Dále rovněž společnost provádí montáže, elektrorevize nebo opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 - 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV - izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA - izolovaných plynem SF6. Nabídka firmy pak zahrnuje také měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů a plnění přístrojů plynem.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je nutností zejména kvůli bezpečnosti práce, zdraví i ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž podle zákona povinen nechat provést revize elektrospotřebičů a také revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Hodnoty jsou zapsány do revizních karet.

I hromosvody vyžadují revize

Zásah bleskem je nebezpečím pro stavby, občany, stavby, inženýrské sítě i instalace, a právě kvůli tomu se v rámci ochrany instalují hromosvody Dalším ochranným činitelem je pak právě revize hromosvodů. Při instalování nového hromosvodu se realizují takzvané výchozí revize. Prováděny jsou rovněž periodické revize hromosvodů nebo mimořádné revize hromosvodů.