Průmyslové kamery – zvolte high-end level kameru pro nejlepší výkon

03.02.2022

Průmyslové kamery se mohou lišit v řadě různých parametrů, vybrat tu pravou tak může být složité. Pokud však toužíte po kvalitě a spolehlivosti, vybírejte z produktů značky Hikrobot. Řada kamer CH Series nabízí high-end kvalitu a hodí se pro různá průmyslová odvětví.

Špičková kvalita

Průmyslové kamery řady CH nabízí to nejlepší - jsou navrženy pro vysoce přesné aplikace v oblasti inspekce FPD, 3C, elektronických polovodičů, nových energetických a dalších průmyslových odvětvích. Při výrobě těchto kamer jsou využity všechny vědomosti nashromážděné během mnoha let výzkumu a vývoje zařízení pro strojové vidění. Jedná se o to nejlepší řešení i pro náročné aplikace.

Vysoké rozlišení

Řada CH je vybavena vysoce kvalitními čipy CCD a CMOS. Ty dokážou pokrýt vysoké rozlišení pokrývající od 5 do 151 Mpx. Dále jsou kamery vybaveny ventilátorem, či případně funkcí chlazení TEC. Pro připojení objektivu pak můžete využít F port, nebo port M58. Samozřejmostí je stabilní výkon, čistý obraz a vynikající kvalita. High-end kamery bez problému splní potřeby vysokého rozlišení a vysoké snímkové frekvence.

Komunikační rozhraní

Úzká spolupráce s výrobci senzorů posouvá produkty řady CH na ještě vyšší úroveň. Produkty podporují datové rozhraní všech možných typů. Využívat tak můžete GigE, USB 3.0, 10 Gigabit Ethernet, CameraLink či CoaXPress. Tato rozhraní spolehlivě zajistí přenos snímků s vysokým rozlišením. S použitím nabízených komunikačních karet a speciálních připojovacích kabelů je tak umožněn přenos dat v plném rozsahu rozlišení.

Strojové vidění je významnou součástí mnoha průmyslů, kromě kamer je proto dobré investovat i do dalších kvalitních produktů. Jedním z nich jsou čtečky čárových kódů, na jejichž výrobu se společnost také zaměřuje.