Reklamní předměty aneb v čem se skrývá jejich kouzlo?

17.12.2020

I když se nacházíme v době ekonomické krize, neměli byste jako manažeři nebo marketingoví specialisté podniků podceňovat účinnost reklamy. Reklamní předměty mají stále velký význam a mohou být překvapivě dobrým prostředkem věcné motivace zaměstnanců. V předvánočním období jim tímto dárkem určitě uděláte radost, za což se vám odmění lepší pracovní morálkou.

Reklamní předměty
Reklamní předměty

Klíčem je praktičnost

Otázkou ovšem je, které reklamní předměty svým zaměstnancům opatřit. Rovnou se vykašlete na zbytečné a neužitečné dárky. Ty sice vypadají dobře, ale do života jsou absolutně nepraktické a lidé je při první příležitosti vyhodí. Skvělé jsou například sportovní láhve nebo sluneční brýle či chladící tašky. Díky speciální netkané textilii s hliníkovou vsadkou uvnitř udržíte nápoje příjemně chladné i v těch největších letních vedrech. Do menších tašek se vejdou 3 půllitrové láhve, což je plně dostačující.

Vsaďte na moderní technologie

Sázkou na jistotu ve zlepšení prodejních čísel je světelná reklama nebo pojízdná reklama. Ta ovšem nepřinese mnoho užitku vašim zaměstnancům, které potěšíte spíše šanonem. Organizační systémy by se měly nacházet v každé kanceláři, ale daleko originálnějším reklamním předmětem je například bezdrátová nabíječka. Umožňuje nabíjení dvou zařízení zároveň, jedno přes kabel a druhé bezdrátově. Samozřejmostí je tisk vašeho loga nebo obrázku na zadní či přední stranu bezdrátové nabíječky.

Využijte vánočních akcí

Grafické studio v Plzni kromě kvalitních reklamních předmětů a možnosti potisku nabízí i zvýhodněné vánoční akce. Ve velkých firmách je samozřejmé, že nadřízený dává svým zaměstnancům drobné dárečky a přáníčka. Hodně originální je vánoční fleecová deka s motivem soba nebo hřejivý polštářek. Na jeho přední a zadní stranu si můžete nechat vytisknout vlastní logo. Používá se buď technologie vinylové samolepky s maximálním průměrem 50 milimetrů, nebo tampontisk s maximálním průměrem 20 milimetrů.

Chcete potěšit své zaměstnance a zároveň rozšířit povědomí o své firmě? Nakupte zajímavé a praktické reklamní předměty, které udělají všem zaměstnancům obrovskou radost. Ti o vás budou mluvit jenom v tom nejlepším.