Rekonstrukce bytu krok za krokem

20.04.2020

Je před vámi rekonstrukce bytu? Nezačínejte dříve, než si odpovíte na 3 základní otázky ohledně přestavby. Jak důležitý je časový harmonogram, jakou roli má finální rozpočet, a kdo by měl rekonstrukci provádět?

Rekonstrukce bytu
Rekonstrukce bytu

Časový harmonogram

Před samotnou rekonstrukcí si určete časový interval, který k celé přestavbě potřebujete. Jaký termín je pro vás přípustný? A za jaké datum se rozhodně dostat nechcete? Zvýšit hodnotu vašeho bytu dokážete pouze v případě, že si u toho nezničíte zdraví nebo nervy. Stanovte si harmonogram.

Rozpočet

Vytvořit si rozpočet na přestavbu je dalším nutným krokem. Již před začátkem prací potřebujete vědět, kolik peněz to bude zhruba stát. Spočtěte si všechny náklady, které vynaložíte. Můžete zkusit využít konzultace firem zabývajících se rekonstrukcí bytů na klíč. Tam máte přehled o harmonogramu prací, i o konečném rozpočtu. Když si vše spočítáte, často se stává, že vás přestavba na klíč v konečném důsledku vyjde levněji. Máte záruku na veškeré práce i spotřebiče.

Kdo bude pracovat?

Určete si, kdo se bude na rekonstrukci podílet. Možná to zvládnete s partou zkušených řemeslníků, kteří jsou vaši přátelé. Máte však jistotu, že dodržíte termín, který jste si předsevzali? A bude odvedená práce skutečně kvalitní a zvedne hodnotu vašeho bytu? Rekonstrukce bytu na klíč je pohodlná forma, jak si odpovědět na tuto otázku - vše máte ve svých rukou - 3D návrh interiéru vám zobrazí veškeré atributy bytu, do poslední zásuvky. Řemeslné práce na sebe navazují. A máte na vše záruku.

Až najdete odpovědi na všechny 3 základní otázky ohledně vaší rekonstrukce, pusťte se do toho! Na 3D návrhu si tak klidně můžete zobrazit, jak váš byt bude vypadat, a začít se na něj těšit! Přejeme vám, ať je to co nejdříve!